54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Злагоджена робота Первомайської громади забезпечила надійний тил Миколаївщини - Ганна Замазєєва з робочим візитом у Первомайську

23.12.2022

Вчора, 22 грудня, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва на запрошення голови Первомайської райради Алєсі Порхун відвідала чергову XXI сесію Первомайської районної ради. 

На сесії заслухали звіт голови районної ради Алесі Порхун та розглянули ряд важливих програм. Зокрема програми розвитку місцевого самоврядування та соціально-економічного розвитку Первомайського району на 2023 рік.

Також обговорили питання про районний бюджет на наступний рік. 

«Приємні враження від продуктивної та злагодженої роботи первомайської команди місцевого самоврядування. Об’єднавшись, вони працюють, як єдиний механізм, на благо своєї громади та її мешканців. З перших днів війни Первомайщина приймала внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій нашої області та зон бойових дій, надавали житло, харчування, медичну та психологічну допомогу. Саме така злагоджена робота допомогла забезпечити надійний тил Миколаївщини під час вторгнення рф», - зазначила Ганна Замазєєва.

Також, під час сесії, голова обласної ради разом з народним депутатом Максимом Дирдіним вручили ряд відзнак Верховної Ради України та Миколаївської обласної ради працівникам комунальних та рятувальних служб. 

«Дякую депутатам за самовідданість! Така єдність вражає та надихає на подальшу співпрацю!», - подякувала депутатам Ганна Замазєєва.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку