54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Уряд спрямував понад 27 млн грн на компенсацію комунальних витрат за серпень громадам, які прихистили внутрішніх переселенців

23.12.2022

Кабінет Міністрів України виділив із резервного фонду Держбюджету понад 27,3 млн грн на відшкодування комунальних витрат за серпень громадам, які прихистили внутрішніх переселенців у комунальних та державних закладах, а також приватних закладах освіти. Відповідне розпорядження прийняв Уряд під час засідання 23 грудня.

Зазначимо, суми компенсації розраховані на підставі узагальненої Мінрегіоном інформації від обласних військових адміністрацій, центральних органів виконавчої влади щодо витрат, сплачених закладами за комунальні послуги, спожиті у серпні 2022 року у будівлях (приміщеннях), що перебувають на їх балансі, та в яких в умовах воєнного стану на безоплатній основі були розміщені тимчасово переміщені особи.

Протягом серпня було розміщено майже 89 тис. ВПО в регіонах та залучено 2918 закладів комунальної та державної форм власності, закладів освіти приватної форми власності.

Нагадаємо, раніше Уряд вніс зміни до Порядку та умов надання компенсації за спожиті комунальні послуги за розміщення внутрішньо переміщених осіб у будівлях (приміщеннях) об’єктів державної, комунальної та приватної власності у період воєнного стану. Відтепер, починаючи з 1 вересня, компенсацію на оплату комунальних послуг мають змогу також отримувати юридичні та фізичні особи підприємці, які надали безоплатно тимчасове житло ВПО.

 

http://surl.li/edxhj

 

Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку