54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Миколаївська обласна рада провела четверту «воєнну» сесію в онлайн форматі

16.12.2022

Вчора, 15 грудня, відбулася чотирнадцята позачергова сесія Миколаївської обласної ради в онлайн форматі.Це вже четверта сесія в умовах воєнного стану.

На початку засідання депутат обласної ради Віталій Гомерський вручив голові Миколаївської обласної ради Ганні Замазєєвій відзнаку ВРУ «За заслуги перед Українським народом» з нагоди Дня місцевого самоврядування. «Це спільна нагорода для усієї команди місцевого самоврядування Миколаївщини - голів громад, депутатів, апарату обласної ради та усіх, хто попри війну продовжив працювати на своєму місці! Пишаюся бути частиною неймовірно відважної та сильної духом команди, яка об’єдналася і щоденно, своєю працею, наближає нашу спільну перемогу!», - звернулася до депутатів Ганна Замазєєва.

Під час сесії голова облради прозвітувала перед депутатами про діяльність Миколаївської обласної ради у 2021-2022 роках. Та подякувала кожному з колег за злагоджену роботу у надскладному для усіх році.

Також депутати прийняли рішення про внесення змін до Статуту КП «Дирекція з капітального будівництва та реконструкції». Як зазначила Ганна Замазєєва, завдяки внесеним змінам КП зможе прийняти на баланс спеціалізовану, обладнану машину за Програмою розвитку ООН для проведення обстежень руйнувань на території Миколаївщини.

Обрали до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Миколаївській області представників громадськості, завдяки чому буде забезпечена робота поліцейських комісій по відбору кадрів до Національної поліції України.

Прийняли низку важливих рішень щодо удосконалення питань оренди майна та заслухали інформацію МОВА про виконання обласного бюджету Миколаївської області на 2022 рік та про бюджет області на 2023 рік.

Усього, згідгно з порядком денним, депутати розглянули девять питань.

«Дякую кожному депутату Миколаївської обласної ради за злагоджену роботу! Працюємо разом на перемогу! Віримо в наші ЗСУ і сподіваємося, що наступна наша сесія відбудеться в умові мирного часу після Перемоги України! Слава Україні!», - зазначила голова обласної ради. Запис трансляції за посиланням –http://surl.li/ebvzf

Події

29 лютого об 11.00
відбудеться засідання Робочої групи з вивчення питання фінансового забезпечення комунальних некомерційних підприємств сфери охорони здоров’я Миколаївської обласної ради. 

Посилання на пряму трансляцію 

 ЧАС ПІДБИТИ ПІДСУМКИ ЗА 2023 РІК

Миколаївська обласна рада підготувала інфографіку цьогорічної роботи. Тож, про роботу ради, співпрацю з міжнародними партнерами, роботу комісій з допомоги населенню та результати візитів до громад області – дивіться інфографіку

ІНФОРМАЦІЯ про результати діяльності органів обласної прокуратури на території Миколаївської області за 2023 рік

  

Березень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку