54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Результати відновлення пошкодженої внаслідок ворожих обстрілів інфраструктури в Миколаївській області за період з 5 по 12 грудня

15.12.2022

м. Миколаїв:

Ремонтні бригади продовжують працювати, аби привести до ладу інфраструктуру, пошкоджену російськими терористами.

Так, за інформацією Миколаївської міської ради, протягом минулого тижня в Миколаєві відновлювали житлові будинки, навчальні та медичні заклади.

Зокрема, було відремонтовано понад 430 кв. м покрівлі в дев'яти багатоповерхових будинках. Також адміністрації районів міста видавали будівельні матеріали для проведення ремонту п'яти приватних будинків, а також двох підприємств. Там відновлювали покрівлі та закривали вибиті вікна.

Крім того, ремонт здійснювався у двох школах, двох дитячих садках та в одному будинку дитячої та юнацької творчості. Загалом у цих навчальних закладах замінили пошкоджені вікна та сколопакети, відновили покрівлю та відремонтували сходи.

Ремонтні бригади працювали й у двох миколаївських лікарнях. Вони відновили покрівлю, відремонтували пошкоджені стіни кабінетів, а також замінили 75 вікон.

Баштанський район:

У с. Червона Долина, с-щі Поляна, с-щі Широке Широківської громади за цей період закрито плівкою та OSB-плитами майже 1400 вікон в багатоповерхових та приватних будинках.

Окрім цього, у Широківському центрі первинної медико-санітарної допомоги пошкоджені вінка закрито OSB-плитами.

Миколаївський район:

За минулий тиждень відновлювальні роботи проводилися й в смт Воскресенське Воскресенської громади та в м. Очаків Очаківської громади. Зокрема, в приватному та багатоповерховому будинках закрито OSB-плитами вікна, які були пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів.

Вознесенський район:

У м. Вознесенськ Вознесенської громади видано 116 одиниць шиферу, 22 планки конька та OSB-плити для відновлення покрівель та вікон у семи домогосподарствах.

Відновлення пошкодженої внаслідок російської агресії інфраструктури в Миколаївській області наразі триває.

Дякуємо всім комунальним службам, які оперативно виконують свою роботу й відновлюють пошкоджені внаслідок збройної агресії рф об'єкти. Працюємо, кожен на своєму фронті.

 

За інформацією Миколаївська обласна державна адміністрація

 

Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку