54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Результати відновлення пошкодженої внаслідок ворожих обстрілів інфраструктури в Миколаївській області за період з 5 по 12 грудня

15.12.2022

м. Миколаїв:

Ремонтні бригади продовжують працювати, аби привести до ладу інфраструктуру, пошкоджену російськими терористами.

Так, за інформацією Миколаївської міської ради, протягом минулого тижня в Миколаєві відновлювали житлові будинки, навчальні та медичні заклади.

Зокрема, було відремонтовано понад 430 кв. м покрівлі в дев'яти багатоповерхових будинках. Також адміністрації районів міста видавали будівельні матеріали для проведення ремонту п'яти приватних будинків, а також двох підприємств. Там відновлювали покрівлі та закривали вибиті вікна.

Крім того, ремонт здійснювався у двох школах, двох дитячих садках та в одному будинку дитячої та юнацької творчості. Загалом у цих навчальних закладах замінили пошкоджені вікна та сколопакети, відновили покрівлю та відремонтували сходи.

Ремонтні бригади працювали й у двох миколаївських лікарнях. Вони відновили покрівлю, відремонтували пошкоджені стіни кабінетів, а також замінили 75 вікон.

Баштанський район:

У с. Червона Долина, с-щі Поляна, с-щі Широке Широківської громади за цей період закрито плівкою та OSB-плитами майже 1400 вікон в багатоповерхових та приватних будинках.

Окрім цього, у Широківському центрі первинної медико-санітарної допомоги пошкоджені вінка закрито OSB-плитами.

Миколаївський район:

За минулий тиждень відновлювальні роботи проводилися й в смт Воскресенське Воскресенської громади та в м. Очаків Очаківської громади. Зокрема, в приватному та багатоповерховому будинках закрито OSB-плитами вікна, які були пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів.

Вознесенський район:

У м. Вознесенськ Вознесенської громади видано 116 одиниць шиферу, 22 планки конька та OSB-плити для відновлення покрівель та вікон у семи домогосподарствах.

Відновлення пошкодженої внаслідок російської агресії інфраструктури в Миколаївській області наразі триває.

Дякуємо всім комунальним службам, які оперативно виконують свою роботу й відновлюють пошкоджені внаслідок збройної агресії рф об'єкти. Працюємо, кожен на своєму фронті.

 

За інформацією Миколаївська обласна державна адміністрація

 

Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Вересень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку