54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: На засіданні спеціальної комісії затвердили рішення про надання грошової допомоги на оздоровлення дітей військовополонених

08.12.2022

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва разом з представниками обласної ради, Миколаївської ОВА, та департаменту соцзахисту провели перше засідання спеціальної комісії Миколаївської обласної ради з надання грошової допомоги на оздоровлення дітей військовослужбовців ЗСУ, інших військових формувань та підрозділів ТРО, у тч добровольчих, які перебували, або перебували у полоні у зв’язку з протидією збройної агресії рф проти України, на період дії воєнного стану. Комісією одностайно затверджено рішення про надання разової грошової допомоги на оздоровлення дітей миколаївських військослужбовців, які перебували, або перебувають у полоні.

«Ініційовані мною, як головою Миколаївської обласної ради, зміни до обласної програми «Турбота», щодо захисту та підтримки родин наших військовополонених Героїв, вже вийшли на стадію реалізації!», - зазначила голова Миколаївської обласної ради.

Ганна Замазєєва повідомила, що вже найближчим часом 57 дітей (віком до 18 років) військовополонених з Миколаївщини отримають грошову допомогу на оздоровлення у розмірі 10000 грн.

Виплати будуть нараховані відповідно до заявок, які були отримані від родичів військовополонених і ретельно відпрацьовані спеціалістами Консультаційного центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Південного регіону.

«Допомога родинам військовополонених для мене, як для представника органу місцевого самоврядування Миколаївщини залишається в пріоритеті. Держава повертає наших Захисників та Захисниць на батьківщину, а ми на місцевому рівні, повинні забезпечувати всебічну підтримку родинам наших Героїв!», - акцентувала Ганна Замазєєва.

Голова облради подякувала кожному, хто на своєму рівні долучився до роботи в цьому напрямку та окремо - радниці голови Миколаївської ОВА Ользі Малярчук та голові департаменту соцзахисту МОВА Оксані Єльчієвій та запевнила, що усі пропозиції обов’язково будуть враховані.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку