54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

У День ЗСУ Ганна Замазєєва відвідала поранених захисників

06.12.2022

У День Збройних Сил України голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва відвідала медичні заклади Міколаївщіні, де лікуються поранені військовослужбовці.

«Мужні, героїчні захисники України, наші янголи-охоронці - воїни ЗСУ! Броня України, наша опора і захист. Сьогодні, у День Збройних Сил України ми вкотре вклоняємося Вам та дякуємо, що ми в безпеці й маємо можливість радіти кожному новому дню та обіймати рідних», - звернулася до оборонців Ганна Замазєєва.

Голова обласної ради поспілкувалась з військовослужбовцями, вручила подяки Миколаївської обласної ради та передала пакунки з речами від Координаційного центру Південного регіону КШППВП - світшоти, портативні зарядні пристрої, рушники тощо і продуктові набори, від Гуманітарного штабу Миколаївщини (БФ «Світлі справи»).

Також, з нагоди свята за вагомий внесок у захист держави та народу, за сумлінне виконання службових обов’язків голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва підписала розпорядження про нагороду військовослужбовців відзнакою Миколаївської обласної ради - «Хрест Святого Миколая» та передала на військові частини, адже багато бійців зараз знаходяться у найгарячіших точках нашої країни.

«Любі наші воїни, ваша мужність та героїзм стали взірцем для всього світу! Щоденно, ризикуючи своїм життям, на передовій, ви боретесь за світле майбутнє наших дітей, за мирне життя та нашу незалежність! Пишаємося вами, наші Герої, дякуємо за вашу мужність. Низький уклін вам, дорогі наші Воїни, за вашу благородну справу служіння Вітчизні. Зі святом вас! Слава Україні!», - зазначила Ганна Замазєєва.

Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку