54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва привітала волонтерів Миколаївщини

05.12.2022

Сьогодні, 05 грудня, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва, разом з очільником Миколаївської ОВА Віталієм Кімом, міським головою Олександром Сенкевичем та депутатами обласної ради привітали волонтерів Миколаївщини з Міжнародним днем волонтера.

«Волонтерство – це покликання, стиль, а іноді й сенс життя. Волонтери – це люди доброї волі, люди, які змогли попри всі «але», навіть ціною власного благополуччя. А іноді, навіть, ціною власного життя. 9 місяців, як наш світ та наша буденність перевернулись – почалася повномасштабна війна. З перших днів багато з нас, не вагаючись, стали в стрій на захист незалежності та територіальної цілісності України поруч з нашими Героями ЗСУ, тероборони та добровольчих сил, але на своєму фронті – на фронті допомоги людям. І в тому, що Миколаївщина вистояла – велика частка волонтерської, цілодобової, кропіткої роботи!», - звернулась до присутніх у привітальній промові Ганна Замазєєва.

До Міжнародного Дня Волонтерів, за вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху на Миколаївщині під час воєнного стану, активну благодійну, гуманістичну діяльність у допомозі забезпечення гуманітарної допомоги населенню голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва нагородила відзнаками Миколаївської обласної ради – «Хрест Святого Миколая»:

Дабагяна Аркадія Вікторовича, заступника голови Миколаївської обласної організації Червоного Хреста України

Нестеренко Олену Анатоліївну, депутата Миколаївської міської ради восьмого скликання

Гурова Володимира Геннадійовича, помічника - консультанта народного депутата

Рагозіну Тетяну Миколаївну, волонтера

Юрченко Дмитра Сергійовича, волонтера

Відзнакою Миколаївської обласної ради – «За заслуги перед Миколаївщиною» ІІ ступеня:

Горбачика Дмитра Леонідовича, волонтера

Та відзначила подяками Миколаївської обласної ради волонтерів Миколаївщини.

«Безмежно вдячна кожному нашому волонтеру! Ваша міць це вже перемога над ворогом! Ви справжні Герої та вдячність тисячі громадян, яким ви допомагаєте – найвища нагорода! Разом переможемо! Слава Україні!», - подякувала присутнім Ганна Замазєєва.

Події

20.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури - о 10.00;

- з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики - о 14.00

21.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації - о 10.00;

з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації - об 11.00

- з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності - о 13.00

_________________________

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку