54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

В Снігурівській ОТГ триває прийом заявок на безоплатне отримання деревини

28.11.2022

Продовжується прийом заявок на безоплатне отримання деревини. Зокрема, це вразливі категорії громадян: багатодітні сім'ї, люди з інвалідністю, родини учасників бойових дій, люди похилого віку 80+ тощо. Це стосується громадян, що перебували в окупації. За детальною інформацією звертайтеся в міськраду.

Про це повідомляє начальник Снігурівської міської військової адміністрації Баштанської району Іван Кухта.

Звітуючи про роботу, Іван Кухта розповів, що 26-27 листопада Снігурівська громада отримала близько 1000 листів шиферу від Миколаївської ОВА.

«Сьогодні вже розпочали його видавати громадянам, житло яких пошкоджене внаслідок обстрілів. Розуміємо, що такої кількості шиферу недостатньо, щоб покрити усі потреби нашої громади, тому працюємо над тим, щоб залучити додаткову кількість покрівельного матеріалу», - повідомив Іван Кухта.

Він акцентував, що по всім питанням щодо отримання дров, буржуйок, будівельних матеріалів, актів про пошкодження житла або його знищення, а також за консультаціями необхідно звертатися до колишнього Територіального центру соціального обслуговування населення за адресою м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 118.

Також, на жаль, за цей час є підрив на міні. «Цього разу це цивільна особа, що зараз перебуває у лікарні. Вибуховий предмет знаходився в підвалі багатоповерхівки. В черговий раз звертаюся до земляків, будьте обережні та обачні. Розмінування громади триває», - зазначив Іван Кухта.

Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку