54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: Безпека людей – найголовніше!

25.11.2022

Гуманітарний штаб Миколаївщини, який працює під патронатом голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої, продовжує програму «Прихисток своїм» по наданню тимчасового прихистку евакуйованим з зон бойових дій, окупованих та деокупованих територій Миколаївщини та Херсонщини.

Для того, щоб розширити програму по допомозі та евакуювати з небезпечних територій якомога більшу кількість людей, Миколаївська обласна рада, ОВА, міська влада та БФ «Світлі справи» вже працюють над відкриттям ще одного евакуаційного центру. Про це повідомила голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва на офіційній сторінці у Фейсбук.

«Ми маємо допомогти людям всім, чого вони потребують. І зараз це, в першу чергу, безпека їхнього життя. Зараз ми вже знайшли приміщення та займаємося його облаштуванням – завозимо ліжка, матраци, інші необхідні меблі, постільну білизну, побутову техніку та ще багато іншого, що необхідно для комфортних умов», - зазначила Ганна Замазєєва.

Вона повідомила, що це місце буде транзитним хабом, де евакуйовані зможуть залишитися на кілька днів, а потім – рушити далі або на Захід країни, або ж за кордон. Для централізованого вивозу людей до нового центру планується залучити автобуси, на яких ще з початку війни волонтери «Світлих справ» евакуйовують українців з небезпечних територій.

Нагадаємо, що з початку війни евакуаційний центр «Прихисток своїм» забезпечив житлом, гарячим харчуванням, психологічною та медичною допомогою більше осіб.

Одним з основних напрямків програми «Прихисток своїм» - підтримка дітей та малозахищених верств населення. Евакуйованим навіть надається професійна психологічна підтримка, щоб допомагати їм адаптуватися до нового життя і забути ті страшні речі, із якими вони зіштовхнулися через війну.

«Попереду ще багато роботи, але ми знаємо, для чого ми працюємо! Кожен українець буде в безпеці, а завдяки ЗСУ, скоро зможе повернутися до рідного дому!, - підсумувала Ганна Замазєєва.

Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Вересень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку