54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Результати відновлення пошкодженої внаслідок ворожих обстрілів інфраструктури в Миколаївській області за період з 14 по 21 листопада

22.11.2022

м. Миколаїв:

У Миколаєві продовжують працювати ремонтні бригади, аби відновити інфраструктуру пошкоджену внаслідок ворожих обстрілів.

Зокрема, за інформацією Миколаївської міської ради, протягом минулого тижня роботи відбувались у житловому секторі. У 111 багатоповерхових будинках було закрито віконні прорізи загальною площею понад 7400 кв. м, у восьми висотках відновлено покрівлі загальною площею понад 1200 кв. м.

Роботи тривали й у будинках приватного сектору. Так, ремонтували шість будинків - у них відновили покрівлі та закрили вибиті вікна OSB-плитами.

Також минулого тижня у Миколаєві відновлювали навчальні заклади, які зазнали пошкоджень внаслідок збройної агресії рф. В одному відремонтували покрівлю, в іншому - замінили вікна.

Окрім цього, було відремонтовано пошкоджений каналізаційний колектор діаметром 250 мм, в результаті чого підключено 340 тис. абонентів.

Баштанський район:

У с. Червона Долина, с-щі Поляна, с-щі Широке Широківської громади за цей період закрито плівкою та OSB-плитами 1270 вікон в багатоповерхових та приватних будинках.

До того ж у с-щі Широке було закрито плівкою та OSB-плитами вікна в будинку культури.

Миколаївський район:

За минулий тиждень відновлювальні роботи проводилися й в с. Червоне, смт Воскресенське Воскресенської громади та в с. Яселка, с. Куцуруб Куцурубської громади. Зокрема, в приватних будинках було перекрито майже 290 кв. м покрівлі, закрито OSB-плитами вікна та відновлено несучу стіну одного з будинків.

Відновлення пошкодженої внаслідок російської агресії інфраструктури в Миколаївській області наразі триває.

 

За інформацією Миколаївська обласна державна адміністрація

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку