54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: Виконуємо зобов’язання та відстоюємо інтереси України на дипломатичному фронті!

18.11.2022

Сьогодні, 18 листопада, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва, у складі делегації спостерігачів від моніторингового комітету Конгресу Ради Європи, працює у республіці Словенія, де зараз відбуваються місцеві вибори.

Ганна Замазєєва відмітила певні аспекти важливості участі України у цьому виборчому процесі.

«Я єдиний представник від України у складі спостережної місії Конгресі Ради Європи на локальних виборах! І для нашої країни дуже важливо розуміти, що виборчий процес у наших сусідів-партнерів відбувається відкрито і демократично. Без тиску з боку тих, хто завжди намагається втручатися у вибори в інших країнах. Тобто, без тиску рф! Адже ні для кого не є секретом, що деякі обрані високопосадовці з європейських країн досі не можуть відмовитися від близьких політичних стосунків з країною-агресором і тому, дуже важливо як саме пройдуть вибори. Словенія була частиною Югославії, та знаходилась під постійним тиском радянського союзу, а потім і тиском росії. Тому для майбутньої підтримки України, дуже важливо, як пройдуть ці вибори, адже рф і сьогодні не відмовилася від тиску на «братські країни», - зазначила голова обласної ради.

Ганна Замазєєва акцентувала, що якщо Україна не була б представлена у цій спостережній місії, то втратила б можливість на наступні три роки брати участь в якості спостерігачів на інших виборах в інших країнах Європи. І усі повинні розуміти, які наслідки це б мало для Україні в час, коли ми боремося за кожну підтримку в Європі.

Також, Ганна Замазєєва відмітила, що для українців, дуже важливо, яке місце займає питання підтримки України в програмах політичних партій Словенії.

«Мала можливість задати дуже багато питань, як словенським колегам, так і дипломатичним представникам інших країн. «Незручні питання», як мені здалося, не залишили байдужими багатьох. Адже після них до мене звернулися майже усі присутні делегати і дипломати з країн партнерів і поцікавилися – чи задоволена я, як представник України, їх відповідями. Можу сказати - однозначно так! Питання підтримки України для усіх номер один! В програмах багатьох політичних партій Словенії воно займає дуже високу позицію! Під номером 3-4, одразу після внутрішніх питань розвитку медицини, освіти і стратегії розвитку країни! І це дуже добре!», - зазначила голова Миколаївської обласної ради.

Події

20.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури - о 10.00;

- з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики - о 14.00

21.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації - о 10.00;

з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації - об 11.00

- з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності - о 13.00

24.06.2024 року відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань аграрної політики, землекористування, розвитку села та продовольчої безпеки - о 10.20;

_________________________

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку