54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Результати відновлення пошкодженої внаслідок ворожих обстрілів інфраструктури в Миколаївській області за період з 7 по 14 листопада

15.11.2022

Результати відновлення пошкодженої внаслідок ворожих обстрілів інфраструктури в Миколаївській області за період з 7 по 14 листопада

м. Миколаїв:

У Миколаєві триває робота щодо відновлення об’єктів, які були пошкоджені внаслідок агресії рф.

Так, за інформацією Миколаївської міської ради протягом минулого тижня ремонтували багатоповерхові та приватні житлові будинки. Зокрема, у 74 багатоповерхівках було закрито віконні прорізи загальною площею понад 3000 кв. м. Також було відновлено 11 покрівель загальною площею понад 900 кв. м.

Відповідно до запитів містян районні адміністрації видавали матеріали для відновлення приватних будинків. Таким чином, протягом тижня було відремонтовано п'ять покрівель та у двох приватних будинках вибиті вікна закрили OSB-плитами.

Баштанський район:

У с. Червона Долина, с-щі Поляна, с-щі Широке Широківської громади та с-щі Перемога Інгульської громади за цей період закрито плівкою та OSB-плитами 762 вікна в багатоповерхових та приватних будинках.

Вознесенський район:

У м. Вознесенськ Вознесенської громади видано 62 одиниці скла, 25 одиниць шиферу та 10 планок конька для 10 домогосподарств. Окрім цього, у с. Дорошівка Дорошівської громади також було видано матеріали для відновлення приватних будинків і вже почали встановлювати вікна.

Миколаївський район:

За минулий тиждень відновлювальні роботи проводилися й в Воскресенській громаді. Зокрема, у с. Калинівка в приватному будинку було перекрито 161 кв. м покрівлі, а у с-щі Грейгове в багатоквартирному житловому будинку забито вікна OSB-плитами. Також у м. Очаків Очаківської громади перекрито 80 кв. м даху в приватному будинку.

Відновлення пошкодженої внаслідок російської агресії інфраструктури в Миколаївській області наразі триває.

 

За інформацією Миколаївської обласної державної адміністрації

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку