54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва відвідала звільнене село Киселівка, де проходить водогін на Миколаїв

13.11.2022

Голова облради Ганна Замазєєва разом з міським головою Миколаєва Олександром Сєнкевичем, народними депутатами Ігорем Копитіним та Юлією Гришиною та депутатом обласної ради Євгеном Ігнатенко побували у звільненому селі Киселівка, Херсонської області де проходить водогін на Миколаїв.

Про це голова облради повідомила у Телеграм каналі.

«Село було в окупації майже з перших днів повномасштабного наступу рф. Саме в районі цього села, у квітні, окупанти вперше серйозно пошкодили водогін, який забезпечував Миколаїв водою з Дніпра. І з того часу в нас зникла питна вода. Сьогодні, населений пункт звільнений нашими воїнами. Незабаром, спеціалісти почнуть лагодити водогін та обладнання, для відновлення водопостачання у Миколаїв », - повідомила Ганна Замазєєва.

Це одне з місць, де водогін отримав перше пошкодження. Наразі таких місць п'ять. Ганна Замазєєва акцентувала, що робот по відновленню багато і, крім того, все це ускладнюється небезпекою, через мінування території ворогом.

«Давайте терпляче чекати, доки наші сапери все розмінують та водогін буде відновлено

А поки що, зі свого боку, продовжуємо забезпечувати миколаївців питною водою і будемо це робити як і раньше. Робити стільки, скільки це знадобиться!

Не забуваємо дякувати нашим Героям з ЗСУ, які женуть ворога з нашої землі. Ми обов’язково все відбудуємо! Там де майорить український прапор - там завжди мир та злагода!», - підсумувала Ганна Замазєєва.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку