54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва привітала Миколаївських діячів культури з професійним святом

09.11.2022

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва, з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва свята, за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток духовної культури, популяризацію культурно-мистецької спадщини України, вручила Миколаївським діячам культури почесні відзнаки, грамоти та подяки Миколаївської обласної ради.

Вона зазначила, що сьогоднішнє свято, це свято митців, які присвятили себе шляхетній справі - відтворювати, зберігати та примножувати безцінні духовні скарби нашого народу - історичну пам’ять та народні традиції.

«Культура є одним з головних важелів національного відродження - коду нації та незримої сили, яка формує неповторну особистість кожного українця. Щодня російські окупанти намагаються знищити культурну спадщину України. Ворожі ракети руйнують музеї, бібліотеки, університети, театри та церкви. Але навіть у ці найтемніші часи для нашої країни Ви, залишаючись на місцях, продовжуєте нести світло та тримаєте культурний стрій доводячи, що український дух нації, прагнення до волі й свободи знищити неможливо.

Вітаю усіх, хто присвятив своє життя збереженню традицій українського народу! Мистецьких досягнень, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну всім нам працю! Нехай збуваються всі мрії під мирним українським небом!», - зазначила Ганна Замазєєва.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку