54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Данські компанії активно допомагають Миколаївщині у відновленні роботи тепло- та водопостачання

01.11.2022

Міністерство розвитку громад та територій України продовжує співпрацю з міжнародними партнерами щодо залучення гуманітарної допомоги для відновлення роботи підприємств критичної інфраструктури у постраждалих від війни регіонах. Зокрема, за сприяння Посольства Данії в Україні, низка данських компаній надає Україні обладнання, необхідне для першочергового відновлення інфраструктури водо- та теплопостачання у Миколаївській області.

«Мінрегіон спільно з Миколаївською ОВА, Миколаївською міською радою та посольством Королівства Данії в Україні напрацювали та налагодили дієвий механізм надання допомоги Миколаєву та іншим громадам області для відновлення інфраструктури, що постраждала внаслідок агресії рф. Дякую всім, хто долучився до цієї роботи», — наголосила заступниця Міністра розвитку громад та територій України Наталія Хоцянівська.

Зазначимо, що у межах співпраці з липня 2022 року данські компанії Aarsleff та Grundfos, а також Данське державно-приватне партнерство передали Миколаївщині 16 насосів та інше обладнання, необхідне для відновлення критичної інфраструктури водопостачання у регіоні.

Найближчим часом данські партнери планують, зокрема, передати ще 13 насосів та 25 систем зворотного осмосу.

Також, за рахунок коштів на екстрене відновлення в умовах війни, від данських партнерів до Миколаєва надійшла партія будівельних матеріалів, які нині дуже потребує місто для ліквідації наслідків ворожих обстрілів в умовах підготовки до опалювального періоду. Це ОSB-плити, цвяхи, електричні циркулярні пили, перфоратори та інші матеріали для аварійного ремонту систем опалення та водопостачання.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов повідомив про чергові практичні результати співпраці з Данією: Уряд Данії надав Миколаєву техніку для першочергового відновлення, зокрема екскаватори, самоскиди та навантажувачі.

https://cutt.ly/rNSxDNg

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку