54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ірландія та Велика Британія готові посилювати підтримку України! - Ганна Замазєєва про підсумки конструктивної зустрічі з представниками ірландського та великобританського урядів у Конгресі Ради Європи

27.10.2022

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва у Конгресі Ради Європи зустрілась з Державним міністром Ірландії з питань планування та місцевого самоврядування Пітером Берком, Міністром місцевого самоврядування та безпеки будівництва Великої Британії Полом Скаллі та представниками ірландського та великобританського урядів.

У ході зустрічі обговорили питання захисту та реабілітації українських військовополонених, підтримку тимчасово переміщених осіб та допомогу у відновленні Миколаївщини.

«Міжнародні колеги підтримають усі ініціативи нашої країни в питаннях захисту прав українських військовополонених. Зі свого боку, вони направлять, додатково, відповідні урядові листи до Червоного хреста та ООН з закликом змусити росію дотримуватися Женевських конвенцій. Життя кожного нашого захисника має значення! І всі вони повинні повернутися додому!», - зазначила Ганна Замазєєва.

Голова обласної ради також повідомила, що уряд Великобританії буде сприяти доставці гуманітарних вантажів в місця утримання військовополонених. А уряд Ірландії готов розглянути можливість проходження реабілітації наших військових, у тому числі й військовополонених, на території своєї країни.

«Спілкуючись з представниками урядів відчула, що вони щиро переймаються ситуацією в нашій країні і заяви про всебічну підтримку з їх боку – це не просто слова!», - розповіла Ганна Замазєєва.

Незважаючи на напружену ситуацію з житлом, ці країни все одно приймають наших громадян, які вимушені шукати тимчасовий прихисток через війну. Уряд Ірландії відпрацював програми заохочення місцевого населення до надання прихистку українським родинам, якім тимчасово довелося виїхати з окупованих територій, зон бойових дій тощо. Родини, які приймають українців отримують пільги на енергоносії та комунальні послуги.

«Також, під час зустрічі окреслили чіткі кроки співпраці та маємо попередні домовленості щодо підписання Меморандуму по долученню Ірландії до відновлення Миколаївщини», - зазначила Ганна Замазєєва та подякувала уряду та народу Ірландії та Великої Британії за підтримку.

Події

XVIII позачергова сесія Миколаївської обласної ради 

Вересень 2023
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку