54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

На позачерговій сесії обласної ради підтримали родини військовополонених та сільгоспвиробників, які постраждали від російської агресії

07.10.2022

Сьогодні, 07 жовтня, відбулася 13 позачергова сесія Миколаївської обласної ради. Розглянуто і прийнято 8 важливих питань.

Це вже третя сесія в умовах воєнного стану після початку повномасштабного військового вторгнення рф.

Під час сесії одностайним рішенням депутатів внесено зміни до обласної програми «Турбота» де тепер, окремим пунктом, передбачено можливість надання соціальної, матеріальної, медичної, психологічної та іншої допомоги родинам та грошової допомоги на оздоровлення дітям бійців військових формувань, які перебувають або перебували у полоні.

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва зазначила, що почала опікуватися надскладною темою допомоги сім'ям полонених ще навесні, коли до неї почали звертатися рідні полонених бійців. Було проведено наради з представниками Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими та спілкування з рідними полонених бійців.

«Все це, відсьогодні, стало реальністю після внесення ініційованих мною змін до нашої обласної комплексної програми «Турбота». Я вдячна кожному за чітку патріотичну позицію з цього питання! Підтримані сьогодні правки та виділені 10 млн грн нададуть можливість організувати всебічну допомогу родинам військовополонених з Миколаївщини. І ця підтримка, дійсно буде всебічною – від соціальної, матеріальної та медичної допомоги до організації відпочинку дітей. Також ми кооперуємо зусилля з Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими і вже скоро в Миколаєві буде відкрито південний регіональний Консультаційний центр КШВП, який точно стане прикладом для наслідування в інших регіонах. Держава докладає максимум зусиль для повернення наших бійців на родину, а ми на місцевому рівні, повинні забезпечити гідну підтримку родинам наших Героїв!», - акцентувала Ганна Замазєєва.

Під час сесії депутати підтримали й сільгосппідприємства Миколаївщини, які постраждали внаслідок вторгнення рф, а саме визнали військову агресію рф обставинами непереборної сили, що дозволить залишитись підприємствам на спрощеній системі оподаткуванні у наступному році.

Продовжили строк дії Програми розвитку місцевого самоврядування в Миколаївській області на 2023 рік та прийняли рішення про надання згоди на списання нерухомого майна та індивідуально визначеного майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, що перебуває на балансі Миколаївської обласної ради. Це надасть можливість більш гнучко підійти до прийняття рішень по пошкодженим в наслідок обстрілів будівлям, зокрема і будівлі Миколаївської обласної ради.

Внесли зміни до регламенту Миколаївської обласної ради, де упорядкували деякі питання з урахуванням дії режиму воєнного стану.

Також заслухали інформацію керівника обласної прокуратури про результати діяльності відомства. Під час обговорення приділили значну увагу питанням реагування на прояви колабораціонізму та протидію тим, хто співпрацює з окупантами.

«Переконана, що ряд рішень, які ми сьогодні прийняли, візьмуть на озброєння колеги з інших регіонів. Дякую кожному депутату Миколаївської обласної ради за злагоджену роботу!», - зазначила Ганна Замазєєва.

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку