54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

На засіданні голів фракції проаналізували результати роботи апарату Миколаївської обласної ради з початку повномасштабного вторгнення рф

20.09.2022

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва провела засідання голів фракцій Миколаївської обласної ради.

Ганна Замазєєва зазначила, що не всі с голів фракцій сьогодні змогли взяти участь в офлайн режимі, але вони постійно на зв’язку і долучені до усіх робочих процесів.

На засіданні детально проаналізували результати роботи апарату Миколаївської обласної ради з початку повномасштабного вторгнення рф.

Так, з 24 лютого проведено 2 пленарних засідання обласної ради на яких розглянуто 9 питань.

Опрацьовано 29 звернень від районних рад та 138 від сільських, селищних, міських рад.

Розглянуто 484 письмових звернення, у тч від: ВРУ, комітетів, нардепів, Офісу Президента України, КМУ, міністерств, правоохоронних органів тощо. На підставі відповідних звернень підготовлено 469 звернень від облради.

212 звернень від обласної ради направлено щодо надання гуманітарної допомоги населенню Миколаївщини.

«Також дали старт процесу підготовки до наступної сесії обласної ради. Нагадаю, що це буде вже трете засідання під час воєнного стану. Окреслили основні питання.
Одне з важливих питань, де вже маємо певні спільні напрацювання - питання подальшої долі спільного нерухомого майна обласної ради, що було пошкоджене внаслідок ворожих обстрілів», - зазначила Ганна Замазєєва.

Наприкінці голова облради подякувала колегам депутатам за злагоджену роботу.

Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку