54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Опалення евакуаційного центру, збільшення гумдопомоги, питна вода тощо - Ганна Замазєєва про співпрацю з ООН

15.09.2022

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва провела зустріч з представниками ООН та обговорила реалізацію допомоги гуманітарному штабу Миколаївщини .

Ганна Замазєєва розповіла, що сьогодні в евакуаційному центрі «Прихисток своїм» перебуває більше ніж 320 осіб та команда Штабу дбає про забезпечення внутрішньо переміщених осіб теплом перед початком зимового періоду.

«Розглядаємо різні варіанти, у тому числі й монтаж окремої котельної, яка буде обслуговувати декілька будівель. Люди, яких ми евакуювали та прихистили в нашому центрі «Прихисток своїм» будуть й надалі знаходитись у комфортних умовах. Вони будуть отримувати все необхідне та жити у теплих помешканнях навіть взимку», - зазначила голова облради.

Крім того, представників міжнародної організації настільки зацікавив проект гумштабу «Прихисток своїм», що вони запропонували розглянути можливість розширити його і готові допомогти в облаштуванні додаткових евакуаційних центрів такого формату можливо навіть в інших регіонах.

Вразили їх й масштаби та кількість категорій громадян, яким надається допомога. Міжнародні партнери готові долучитися й до цієї роботи та розглянути можливість збільшення гуманітарної допомоги.

«Розповіла партнерам про щоденні обстріли Миколаєва, кількість зруйнованих цивільних будинків та велику потребу у будівельних матеріалах для закриття пошкоджених приміщень. Звернулася с проханням допомогти з забезпеченням OSB плит, плівки тощо. Також, розуміючи гостру проблему населення з питною водою обговорили можливість надання систем зворотного осмосу, таблеток для дезінфекції води, бутильовану воду», - повідомила голова обласної ради Ганна Замазєєва та зазначила, що відповідні листи до представників ООН від Миколаївської обласної ради вже відправлено.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку