54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Опалення евакуаційного центру, збільшення гумдопомоги, питна вода тощо - Ганна Замазєєва про співпрацю з ООН

15.09.2022

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва провела зустріч з представниками ООН та обговорила реалізацію допомоги гуманітарному штабу Миколаївщини .

Ганна Замазєєва розповіла, що сьогодні в евакуаційному центрі «Прихисток своїм» перебуває більше ніж 320 осіб та команда Штабу дбає про забезпечення внутрішньо переміщених осіб теплом перед початком зимового періоду.

«Розглядаємо різні варіанти, у тому числі й монтаж окремої котельної, яка буде обслуговувати декілька будівель. Люди, яких ми евакуювали та прихистили в нашому центрі «Прихисток своїм» будуть й надалі знаходитись у комфортних умовах. Вони будуть отримувати все необхідне та жити у теплих помешканнях навіть взимку», - зазначила голова облради.

Крім того, представників міжнародної організації настільки зацікавив проект гумштабу «Прихисток своїм», що вони запропонували розглянути можливість розширити його і готові допомогти в облаштуванні додаткових евакуаційних центрів такого формату можливо навіть в інших регіонах.

Вразили їх й масштаби та кількість категорій громадян, яким надається допомога. Міжнародні партнери готові долучитися й до цієї роботи та розглянути можливість збільшення гуманітарної допомоги.

«Розповіла партнерам про щоденні обстріли Миколаєва, кількість зруйнованих цивільних будинків та велику потребу у будівельних матеріалах для закриття пошкоджених приміщень. Звернулася с проханням допомогти з забезпеченням OSB плит, плівки тощо. Також, розуміючи гостру проблему населення з питною водою обговорили можливість надання систем зворотного осмосу, таблеток для дезінфекції води, бутильовану воду», - повідомила голова обласної ради Ганна Замазєєва та зазначила, що відповідні листи до представників ООН від Миколаївської обласної ради вже відправлено.

Події

20.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури - о 10.00;

- з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики - о 14.00

21.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації - о 10.00;

з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації - об 11.00

- з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності - о 13.00

24.06.2024 року відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань аграрної політики, землекористування, розвитку села та продовольчої безпеки - о 10.20;

_________________________

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку