54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: Гуманітарний штаб планує розширювати проект «Прихисток своїм» на інші регіони країни у співпраці з NRC

12.09.2022

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва, під патронатом якої працює один з найбільших гуманітарних штабів регіону зустрілась з представниками Норвезької ради у справах біженців.

«Продовжуємо отримувати позитивні відгуки від міжнародних партнерів щодо роботи нашого гуманітарного штабу (БФ «Світлі справи») та реалізації проєктів. Системна та організована робота по забезпеченню населення гуманітарною допомогою, а особливо робота нашого евакуаційного центру «Прихисток своїм», приємно вразила гостей», - повідомила Ганна Замазєєва.

Голова облради розповіла, що відвідавши евакуаційний центр європейські партнери зізналися, що проєкт такого масштабу бачать чи не вперше на всій території України.

“Як результат - команда NRC попросила нас не зупинятися на досягнутому, а у співпраці з ними, розширювати проект й на інші регіони країни”, - повідомила Ганна Замазєєва.

Також, оглянувші переважну більшість бомбосховищ Миколаєва, команда NRC запропонували, у співпраці з командою гуманітарного штабу привести у належний стан місцеві бомбосховища.

“Щоденні обстріли та повітряні тривоги - компоненти, які вже стали невід'ємною частиною життя мешканців Миколаєва. У цій постійній небезпеці люди мають бути впевненими, що у разі обстрілу або повітряної загрози їм є де сховатися. Зараз, чомусь, усі забули про бомбосховища. Хоча, як на мене, облаштування та належний стан укриттів - першочергова необхідність на прифронтовій території”, - зазначила голова облради.

Наприкінці зустрічі Ганна Замазєєва подякувала команді NRC за ініціативність та небайдужість до безпеки наших громадян.

Події

29 лютого об 11.00
відбудеться засідання Робочої групи з вивчення питання фінансового забезпечення комунальних некомерційних підприємств сфери охорони здоров’я Миколаївської обласної ради. 

Посилання на пряму трансляцію 

 ЧАС ПІДБИТИ ПІДСУМКИ ЗА 2023 РІК

Миколаївська обласна рада підготувала інфографіку цьогорічної роботи. Тож, про роботу ради, співпрацю з міжнародними партнерами, роботу комісій з допомоги населенню та результати візитів до громад області – дивіться інфографіку

ІНФОРМАЦІЯ про результати діяльності органів обласної прокуратури на території Миколаївської області за 2023 рік

  

Березень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку