54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАКОННОСТІ

05.06.2018

П’ятого  червня в Миколаївській обласній раді відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань законності, депутатської діяльності, антикорупційної і регуляторної політики, зв’язків з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації. До порядку денного було включено 10 питань. Більшість з них стосувалась погодження переліку матеріально-технічних засобів силовим структурам та Збройним Силам України. У роботі комісії взяв участь заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов.

         З питання  щодо погодження переліку матеріально- технічних засобів Миколаївському обласному військовому комісаріату доповідав військовий комісар Миколаївського обласного військового комісаріату  Сергій Іванов. За його словами минулого року згідно з Програмою на 2017-2018 роки було заплановано фінансування  у розмірі більше дев’яти мільйонів гривень, при цьому дієву допомогу в обсязі близько тридцяти тисяч було надано в грудні 2017 року.

         " Планувалося надати вісімсот тисяч, але через заборону з п’ятого грудня користуватись спеціальним фондом було реалізовано лише завдання на тридцять тисяч. Було закуплено комп’ютерну техніку. На цей рік я звертався до керівництва області, голови обласної ради. Було винесено питання щодо виділення за цією Програмою одного мільйона гривень на питання ТРО для Миколаївського батальйону. На сьогодні  вирішується питання щодо освоєння трьохсот тисяч. Документи подано до фінансового управління обласної державної адміністрації. Наразі питання не вирішено",- зазначив Сергій Іванов. Водночас Сергій Іванов повідомив, що власними зусиллями вдалося отримати від постачальних органів на цей батальйон палатки, ліжка, військову форму.

         " Тобто велику кількість проблем було вирішено саме за рахунок Міністерства оборони України. Важко вирішуються  питання перевезення, придбання одноразового посуду тощо",- акцентував Сергій Іванов.

Минулого року сесією було проголосовано питання щодо виділення одного мільйона гривень. З отриманих восьмиста тисяч використано лише тридцять. Комісією вирішено погодити перелік технічних засобів. Разом з тим фінансовому управлінню обласної державної адміністрації рекомендовано перерахувати визначений обсяг коштів протягом червня –липня 2018 року.

         2017 року військовій частині 3039 Національної Гвардії України було виділено 650 тисяч гривень. Всі кошти використано. Цього року забезпечення діяльності потребує поповнення матеріально-технічних засобів. Члени постійної комісії одноголосно підтримали позитивне вирішення питання. Голова постійної комісії рекомендував представникам частини запросити депутатів обласної ради для передачі обладнання. Михайло Талпа переконаний, що це дасть можливість представникам депутатського корпусу пересвідчитися в ефективності роботи Програми.

         Не в повному обсязі забезпечується управління патрульної поліції в Миколаївській області. У зв’язку із цим правоохоронці теж звернулися до депутатського корпусу облради з проханням підтримати перелік матеріально-технічних засобів на загальну суму 1 мільйон гривень. Враховуючи цілодобове чергування та специфіку служби підрозділів патрульної поліції, вони потребують поповнення бази комплектуючих, реконструкції тиру тощо. Керівництво патрульної поліції висловило готовність щодо виконання пункту 7.7.Програми - про запрошення представників депутатського корпусу для ознайомлення і передачі обладнання, придбаного за кошти обласного бюджету.  

Липень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку