54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ми повинні подбати про забезпечення евакуйованих житлом у зимовий період: Ганна Замазєєва на зустрічі з керівництвом Рівненщини

08.09.2022

Перебуваючи на Рівненщині голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва поспілкувалася з колегами з рівненської облради та з керівниками місцевих тергромад. Обговорили можливість їх допомоги найбільш постраждалим громадам Миколаївщини.

«Взаємопідтримка органів місцевого самоврядування з різних регіонів у цей час безцінна. Ми об'єдналися у допомозі один одному. Області, де відносно спокійно, приймають евакуйованих з прифронтових територій та забезпечують їх усім необхідним», - зазначила Ганна Замазєєва.

Вона подякувала керівництву Рівненщини, які з перших днів вторгнення рф приймають мешканців Миколаївщини, надають житло, харчування, медичну та психологічну допомогу.

«Закликала не зупинятися у підтримці, адже щодня з зони бойових дій продовжуємо евакуйовувати постраждалих від обстрілів рф. На жаль окупанти, тікаючи, руйнують усе, від цивільних будинків до об’єктів інфраструктури, і ми повинні подбати про забезпечення житлом евакуйованих у зимовий період. Тож, звернулася до керівництва Рівненщини та представників ТГ з проханням проаналізувати наявні приміщення для поселення у зимовий період ВПО в тому числі й зі звільнених нашими ЗСУ територій Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей», - повідомила Ганна Замазєєва.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку