54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Понад 40 тисяч гривен за добу зібрала команда гуманітарного штабу Ганни Замазєєвої на потреби для військових

05.09.2022

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва, під патронатом якої працює гуманітарний штаб, розповіла, що за один день волонтерами було зібрано більше ніж 40 тисяч гривень. На цю суму командою фонду закуплено одяг, білизну та взуття, зроблено комплекти та передано пораненим військовим, які наразі проходять лікування.

«Наші воїни, наші військові зараз як ніколи потребують підтримки. Вони виборюють нам мирне небо, тихі ночі, незабутні українські світанки, дзвінкий сміх малечі в українському Херсоні, Маріуполі та інших, тимчасово окупованих, містах. Нехтуючи власним спокоєм і безпекою, ризикуючи життям, хлопці та дівчата відважно б’ють ворога.

І коли у ЗСУ з’являється потреба ми без вагань шукаємо шляхи її закриття. Так наша команда «Світлих справ» дізналася про нагальну потребу в речах першої потреби для поранених героїв». Ми не плануємо зупинятися, адже без міцного тилу не буде міцного фронту. Дякую кожному причетному, кожному, хто долучився до цієї світлої справи!», - акцентувала Ганна Замазєєва.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку