54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: Ми боремося та будемо боротися за повернення кожного полоненого і надавати психологічну та юридичну підтримку їх родинам

28.08.2022

27 серпня, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва, провела зустріч з представниками Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими на якій досягнуто певні домовленості.

«Органи місцевого самоврядування працюватимуть разом із Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими для прискорення отримання зворотного зв'язку про статус військовополонених та роботи з їх сім'ями», - зазначила голова обласної ради.

Також, найближчим часом, на Миколаївщині планується відкриття регіонального відділення по роботі з сім’ями полонених захисників.

Ганна Замазєєва передала до Координаційного штабу набори першої потреби для наших звільнених Героїв від гуманітарного штабу Миколаївщини (БФ «Світлі справи»).

«Країна-агресор нехтує усіма законами міжнародного права і Женевською конвенцією стосовно військовополонених. Але ми боремося та будемо боротися за повернення кожного полоненого та надавати психологічну та юридичну підтримку їх родинам», - акцентувала голова Миколаївської обласної ради.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку