54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Кирило Тимошенко: Відбувся дієвий діалог з міністром у справах міжнародного розвитку та Північного співробітництва Королівства Данія Флеммінгом Меллером Мортенсеном

22.08.2022

Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко повідомив, що разом з головою Миколаївської обласної ради Ганною Замазєєвою, головою Миколаївської ОВА Віталієм Кімом та Миколаївським міським головою Олександром Сєнкевичем обговорили участь Данії у відбудові Миколаєва та України загалом.

Про це Кирило Тимошенко написав у своєму Телеграм-каналі.

Він зазначив, що інформація про об’єкти, які постраждали та потребують відновлення чи реконструкції, міститься на спеціальній онлайн-платформі та постійно оновлюється. А у співпраці зі Світовим банком розробляється методологія підрахунку кошторисної вартості відбудови кожного об’єкта.

«Представив пану міністру наш Fast Recovery plan, який передбачає першочергову відбудову житла, шкіл, дитячих садочків, лікарень та комунальної інфраструктури. Необхідно, щоби люди якнайшвидше повернулися до своїх осель», - розповів Кирило Тимошенко.

За його даними у Миколаївській області було повністю чи частково зруйновано 5 526 об’єктів, зокрема 737 багатоповерхівок, 2 914 приватних будинків, 100 шкіл, 66 дитячих садочків, 15 закладів вищої освіти, 76 закладів охорони здоров’я.

Кирило Тимошенко зазначив, що через постійні обстріли Миколаївщини, наразі неможливо розпочати відбудову. Водночас є житлові будинки, об’єкти соціальної та критичної інфраструктури, які необхідно відновлювати вже зараз.

«Обласна та місцева влада співпрацює з колегами Данії, адже йдеться не тільки про відбудову, а й про тісні контакти для подальшого розвитку регіону.Крім того, в Данії чудову розуміються на специфіці портових міст», - йдеться у його дописі.

Флеммінг Меллер Мортенсен зазначив, що для датського суспільства і бізнесу дуже важливо побачити конкретику, як і чим вони можуть допомогти Україні.

Пан міністр наголосив – Данія і данці щиро переймаються ситуацією в нашій країні та підтримують прагнення українців жити в сучасному демократичному суспільстві.

«Ми прозорі, відкриті та раді нашим партнерам. Ми всі прагнемо одного – якнайшвидшої перемоги України та мирного неба на нашій землі», - акцентував Кирило Тимошенко.

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку