54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: Світова спільнота не повинна забувати про війну в Україні!

19.08.2022

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва продовжує спілкуватися з всесвітньо відомими медіа про те, як живе та бореться прифронтове героїчне місто Миколаїв та область.

«Цього разу поділилася з журналістом The New York Times Майклом Швірцом станом справ у нашому регіоні. Не ховаючи власних емоцій, розповіла історії героїчних українців, яким вдалося вибратися з пекла окупованих та постійно обстрілюваних територій.

Поділилася історіями людей з нашого "Прихистку своїм", яких евакуювали з Маріуполя та Херсону. Кожного разу, згадуючи їхні розповіді, наче сама проживаю ці події. Не можу стримувати себе, щоразу хочеться кричати, щоб почули у кожному куточку планети як зараз вимушені жити, і що переживати на власній землі українці!», - розповіла голова обласної ради.

Ганна Замазєєва акцентувала, що буде продовжувати робити усе, що в її силах, аби люди знали правду про відважну боротьбу українцівза свободу.

«Світ не має забути про криваву війну в Україні! Про щоденні ракетні обстріли, про понівечені житлові будинки, квартали та райони міст і селищ, про десятки невинних жертв, про зруйновані життя, про скалічені долі», - наголосила Ганна Замазєєва.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку