54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Миколаївський академічний художній драмтеатр тримає творчий фронт

01.08.2022
У День Української Державності Миколаївський академічний художній драматичний театр показав нову театралізовану концертну програму «Ми з України!», режисер - професор, директор ВП «Миколаївської філії Київського Національного університету культури і мистецтв» Віктор Мозговий.
Також, як розповів керівник театру Артем Свистун, триває реалізація спільного міжнародного проєкту у співдружності з Драматичним театром «Рачо Стоянов» м. Габрово, Болгарія - House of Europe.
У Болгарії готується прем’єра казки українською мовою «Тільки не я!» (авторка п’єси та проєкту Людмила Оспадова) за участю миколаївських артистів, які знаходяться в евакуації та у постановці директора Драматичного театру «Рачо Стоянов» Драматичен театър - Габрово / Drama Theatre - Gabrovo Петко Койчева Petko Koychev (м. Габрово, Болгарія). Прем’єра планується на День Незалежності України з подальшим турне по містах найбільшого скупчення українських біженців у Болгарії.
Проект направлений на духовну, моральну та патріотичну підтримку внутрішньо переміщених осіб як у Миколаївській області, так і українських сімей, що евакуювалися до Болгарії.
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
підписатись на розсилку