54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

«Світла справа заради перемоги»: Ганна Замазєєва передала чергову автівку у підрозділи ЗСУ

19.07.2022
Пікап, придбаний благодійним фондом «Світлі справи», який працює в рамках Гуманітарного штабу Миколаївщини та започаткований головою облради Ганною Замазєєвою, передано в бойовий підрозділ Збройних сил України.
Як відмітила амбасадор БФ «Світлі справи» Ганна Замазєєва, її команда працює 24/7, допомагаючи як цивільним, так і військовим і ця автівка для ЗСУ – це одна з багатьох «світлих справ» заради перемоги України.
«Я постійно тримаю на контролі саме подібні потреби як наших військових, так і медзакладів. По можливості, такі питання ми намагаємося закривати якомога оперативніше. Це вже далеко не перший подібний подарунок – нами було передано більше ніж десять транспортних засобів різного призначення, У нас є багато справжніх друзів нашого фонду і Миколаївщини, в тому числі й з усіх куточків Європи, які нам в цьому допомагають. За що їм велика подяка! Ця війна всіх об’єднала заради перемоги над злом», - розповідає Ганна Замазєєва.
З початку повномасштабної військової агресії з боку росії, в рамках роботи Гуманітарного штабу Миколаївщини, завдяки партнерам-благодійникам та власними силами було передано 4 автівки військовим та 8 «швидких» медичним закладам.
«Дізнавшись про потреби у транспортному засобі одного з наших підрозділів, команда благодійного фонду «Світлі справи» вирішила за кошти фонду придбати та оперативно передати пікап на потреби ЗСУ. Щиро раді бути корисними хлопцям і дівчатам, які оберігають спокій усієї країни та Миколаївщини зокрема», - підсумувала амбасадор БФ «Світлі справи».
Ганна Замазєєва також окремо подякувала своїй команді БФ «СВІТЛІ СПРАВИ» та кожному волонтеру хто долучається до світлих справ заради щасливого майбутнього України!
Події

20.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури - о 10.00;

- з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики - о 14.00

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку