54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Підтримали бізнес і дали чіткий посил, що росія країна-терорист - Ганна Замазєєва.

15.07.2022

Голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва ще раз визначила позицію Миколаївщини щодо дій країни - агресора.

«Сьогодні, після усього, що окупанти творять на нашій землі, після вбивств дітей слово «російській» дорівнює «ТЕРОРИСТИЧНИЙ». Це визнає вже усе світове суспільство! Тому, відсьогодні, наш Миколаївській академічний художній російській драмтеатр цього слова у своїй назві не повинен мати», - акцентувала Ганна Замазєєва.

Про це йшла мова на 12 позачерговій сесії Миколаївської обласної ради восьмого склікання, яка відбулася 15 ліпня в онлайн форматі. Враховуючи звернення трудового колективу театру депутатами прийнято рішення щодо його перейменування.

Усього на порядку денному депутати розглянули 7 питань.

Зокрема, з метою підтримки бізнесу під час воєнного стану депутати звільнили орендарів від плати за оренду комунального майна на території Баштанського, Вознесенського та Миколаївського районів (включаючи м. Миколаїв).

Також прийняли ряд важливих рішень у сфері охорони здоров’я регіону, що допоможе медзакладам підвищити рівень допомоги громадянам і стати більш мобільними у прийнятті управлінських рішень.

Усі рішення прийняті одностайно.

Наприкінці засідання Ганна Замазєєва подякувала депутатам за злагоджену роботу.

«Щоденно, кожен з вас на своїй ділянці, роблить усе можливе для забезпечення життєдіяльності людей, які колись висловили вам свою довіру. Саме тому, заради добробуту миколаївців представницьким органам влади вкрай важливо збиратися та вирішувати поточні питання нашої області. І ми це зробили!», - зазначила голова облради.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку