54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Окупанти продовжують обстрілювати Миколаївщину

14.07.2022

Сьогодні зранку, 14 липня, російські війська знову вдарили по Миколаєву.

Також під удари потрапили населені пункти Баштанського і Миколаївського районів. Обстріли зафіксовані у Широківській, Березнегуватській, Шевченківській громадах та у місті Баштанка.

«Кожний ранок, останнім часом, починається однаково - їздимо «прибирати» за руzкіми варварами, які від свого безсилля продовжують знищувати школи, готелі, будинки мирних мешканців, цивільну інфраструктуру. У Миколаїв за ранок прилетіло 9 ракет. Одну людину поранено. Прильоти й в житловий будинок у Баштанці. Одна людина загибла», - повідомила голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва.

Ганна Замазєєва зазначила, що одразу було зібрано данні по потребах по Миколаєву, та очікується запит щодо необхідних матеріалів від керівництва Баштанки.

«Наші волонтери БФ «Світлі справи» вже займаються забезпеченням постраждалих плівкою, ОСБ плитами тощо», - повідомила голова облради.

За минулу добу на Миколаївщині поранення отримали 20 людей. Дітей серед постраждалих немає.

Усі постраждалі доставлені у медичні заклади та отримують необхідну допомогу.

Загалом, станом на сьогоднішній ранок, в миколаївських лікарнях знаходяться 335 громадян, що постраждали від атак окупантів на Миколаївщину. Ще 40 постраждалих отримали допомогу амбулаторно.

Ганна Замазєєва у своєму дописі на офіційних сторінках висловила співчуття родині загиблої людини та побажала найшвидшого одужання усім постраждалим.

Більш фото https://cutt.ly/4LTe0kZ

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку