54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

У ночі ворог випустив по Миколаєву більш ніж 20 ракет. На зараз вже 12 поранених - Ганна Замазєєва

12.07.2022

В ночі, 12 ліпня, ворог завдав більш 20 ракетних ударів по Миколаєву. Прильоти по медичним закладам та житловому сектору міста. Після потрапляння ракети в районі однієї з лікарень, там повилітали усі вікна та впала стеля у приміщенні денного стаціонару.

«Знов зруйновані будинки мирних мешканців, розтрощені медичні заклади, як завжди жодного військового об’єкту!», - зазначила голова облради Ганна Замазєєва.

Одразу після обстрілів, голова обласної ради виїхала на місце дізнатися стосовно потреб постраждалих мешканців (ФОТО )

Волонтери благодійного фонду «Світлі справи», який працює під патронатом Ганни Замазєєвої, вже забезпечують постраждалих від ранкового ракетного удару питною водою, гарячою їжею та необхідними медикаментами.

Також, вчора, під удари потрапили населені пункти Баштанського і Миколаївського районів. Обстріли зафіксовані у Широківській, Березнегуватській та Первомайській громадах. Зруйновані житлові будівлі та горіла сільгосптехніка.

В результаті обстрілів продовжується фіксація займання полів з зерновими.

Загалом же, за минулу добу на Миколаївщині поранення отримали 38 людей, в тому числі 12 цивільних, які постраждали від сьогоднішніх обстрілів міста.

Дітей серед постраждалих немає.

Усі постраждалі доставлені у наші медичні заклади та отримують необхідну допомогу.

Станом на сьогоднішній ранок, в миколаївських лікарнях знаходяться 328 громадян, що постраждали від атак окупантів на Миколаївщину. Ще 91 постраждалий отримав допомогу амбулаторно.

Голова облради подякувала рятувальникам, медикам та робітникам комунальних служб, які під обстрілами продовжують гасити пожежі, рятувати людей та ремонтувати пошкоджені об’єкти інфраструктури та своїй команді волонтерів за небайдужість до проблем людей.

Гаряча лінія Гумштабу БФ «Світлі справи» 0 800 300 520

Слава Україні!

 

 

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку