54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: На Миколаївщині, внаслідок руйнівних дій окупантів, 4851 об’єкт інфраструктури потребує відбудови

06.07.2022

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва повідомила, що на сьогодні Миколаївська область знаходиться на другому місті після Київської області за кількістю пошкоджених об’єктів критичної та соціальної інфраструктури, житлових будинків та об’єктів ЖКГ тощо.

«Миколаївщина кожного дня знаходиться в «ТОПі» за обстрілами окупантів! 4851 об’єкт потребує відбудови! Ми всі віримо у перемогу і не втрачаємо часу, щоб потім одразу реалізувати намічені плани з відбудови. У спілкуванні з європейськими партнерами також неодноразово підіймала це питання», - зазначила голова обласної ради.

Ганна Замазєєва акцентувала, що держава, підтримуючи владу на місцях, докладає максимум зусиль проводячи дипломатичні перемовини на світовому рівні.

Підтвердженням тому презентований вчора на конференції у місті Лугано, Швейцарія, проект Fast Recovery.

«Безпрецедентний план відбудови країни розроблений спеціалістами Офісу Президента. Дякуємо Президентові України Володимиру Зеленському, Представникам Офісу Президента України - Андрію Єрмаку, Давіду Арахамії, Кирилу Тимошенко та усім хто докладає зусиль у розробці та просуванні цього унікального проєкту», - зазначила Ганна Замазєєва.

Вона розповіла, що проект, по відбудові країни, Fast Recovery створено з урахуванням безпеки, технологічності, дотриманні екологічних стандартів, запровадженні «зелених» технологій, безбарʼєрності та прозорості. Крім того, проект передбачає створення нових робочих міст, виробництв та локалізації бізнес-проєктів партнерів в Україні.

Посилання на проект  https://recovery.gov.ua/

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку