54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: Евакуйованим дітям надають кваліфіковану психологічну допомогу

04.07.2022

Гуманітарний штаб Миколаївщини (БФ «Світлі справи»), під патронатом голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої, розпочав програму психологічного відновлення для дітей евакуйованих по проекту «Прихистимо своїх».

Ганна Замазєєва повідомила, що на сьогодні в евакуаційному центрі знаходяться 50 дітей з окупованих територій Херсону, Маріуполя, Снігурівці тощо, які потребують психологічної підтримки після пережитих подій в окупації.

«Разом зі своєю командою гуманітарного штабу БФ «Світлі справи» працюємо над програмою для поступового відновлення психологічного стану малечі.

Першочергове завдання - відволікти їх від думок про пережите. Натомість створити нові позитивні емоції», - повідомила голова облради.

Ганна Замазєєва розповіла, що зараз малеча вже розпочала роботу з психологом. Бавляться з аніматорами, малюють та знайомляться з однолітками.

Щодня вони займаються фізичною активністю: ранкова зарядка, рухливі ігри. Команда волонтерів вже облаштовує дитячий майданчик, а також майданчики для тенісу та волейболу.

«Робимо усе, аби діти почувалися у безпеці та мали можливість постійного розвитку», - запевнила Ганна Замазєєва.

Телефон для отримання допомоги 0 800 300 520

Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку