54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: У команді обласного гумштабу масштабне поповнення

23.06.2022

З початку війни евакуаційний центр гуманітарного штабу Миколаївщини (БФ «Світлі справи»), під патронатом голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої, прийняв по програмі «Прихисток своїм» більше ніж 5000 внутрішньо переміщених осіб. Серед них мешканці Миколаєва з небезпечних районів і люди з окупованих територій - Снігурівка, Херсон, Маріуполь тощо. Обласний гумштаб (БФ «»Світлі справи») забезпечує їх комфортними умовами проживання, продуктами та гуманітарною допомогою.

Ганна Замазєєва під час візиту до одного з місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб провела з переселенцями день у їхньому звичному ритмі.

«За цей час ми встигли поприбирати територію, додати трохи зеленої краси навколо, побавитися з малечею та смачно поїсти. На разі вони, як і уся команда «Світлих справ», живуть у шаленому волонтерському ритмі, працюючи на користь власного та громадського побуту. Впевнена, що такий темп відволікає їх від спогадів про те, що довелося пережити через дії рашистів», - повідомила Ганна Замазєєва.

Вона зазначила, що побачивши їх прагнення допомагати не лише собі, своїм близьким, а й громадам на території яких вони знаходяться ще раз впевнилась – вони справжні волонтери «Світлих справ».

«Тож, наприкінці неймовірно насиченого дня ми офіційно прийняли у нашу команду більше як 150 волонтерів. Тепер разом працюємо на спільну українську Перемогу!», - розповіла голова облради.

Більш фото https://cutt.ly/2Km9qct

Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
підписатись на розсилку