54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Мінцифри й органи місцевого самоврядування: взаємодія та підтримка під час повномасштабної війни

23.06.2022

З перших днів ЦНАП працюють на фронті турботи — допомагають переселенцям отримати гуманітарну допомогу та знайти житло. А для зручності українців Мінцифра створила чатбот Турботник, де кожний громадянин може отримати інформацію про надання допомоги. Він доступний у Telegram — @turbotnyk_bot та у Viber — за лінком у браузері.

До ініціативи вже долучилися близько 120 ЦНАПів, а 50 тисяч людей змогли отримати допомогу.

За цей період до Мінцифри звернулися з приводу пошуку роботи 140 працівників, які були вимушені переміститися до безпечніших регіонів. 40 із них мали змогу пройти стажування в Центрах різних регіонів завдяки нашій співпраці з PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні».

Увесь цей час на Гіді з держпослуг ведеться постійний перегляд та оновлення понад 2200 сервісів, враховуючи зміни. Усі послуги систематизовані за 18 категоріями та за 37 життєвими подіями та ситуаціями.

Під час воєнного стану на Гіді ми створили окрему категорію «Захист громадян під час війни», у якій зібрали всю потрібну інформацію про послуги від держави для переселенців та постраждалих під час війни. Також для полегшення пошуку послуг, необхідних під час війни, на Гіді створено життєву подію «Мені потрібна допомога під час війни».

На Платформі Дія.Центрів було розміщено два дашборди:

З переліком Центрів, які надають послуги ВПО, та інформацією щодо адрес, контактів та графіку їх роботи

З переліком Центрів, що приймають повідомлення про пошкоджене чи знищене майно внаслідок повномасштабної війни

До початку повномасштабного вторгнення в Україні функціонували 22 Дія.Центри. Тепер у нашій мережі +3: на Рівненщині, Тернопільщині та Черкащині. І Мінцифри продовжує роботу з громадами в напрямку відкриття нових Центрів.

 

Детальніше https://cutt.ly/KKmCE7A

Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
підписатись на розсилку