54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: Сьогодні можемо сміливо говорити, що ми вже вийшли за рамки європейського співробітництва, та перешли до євроатлантичного!

06.06.2022

04 червня голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва провела зустріч з представниками команди Ukrainian American House.

«Працюємо над залученням іноземних фахівців для відновлення нашого регіону. Вчора, на моє особисте запрошення, до Миколаєва приїхала команда Ukrainian American House на чолі з Романом Шереметом, який на сьогодні, за версією журналу «Forbes», є одним із провідних українських економістів», - розповіла Ганна Замазєєва.

Голова облради разом з міським головою Олександром Сенкевичем та директором КП «Миколаїв водоканал»Борисом Дуденко ознайомили представників Ukrainian American House з роботою водоканалу, обговорили проблемні питання з водопостачанням міста та можливі варіанти допомоги з боку американських благодійників.

Як результат: команда Ukrainian American House запропонувала окрім матеріальної допомоги ще й науково-технічну. Для налагодження постачання питної води Роман Шеремета порекомендував використати досвід м. Каліфорнія, де також існує проблема з питною водою та є нові методи вирішення цієї проблеми.

«Сьогодні можемо сміливо говорити, що ми вже вийшли за рамки європейського співробітництва, та перешли до євроатлантичного!
Вже є домовленість про ґрунтовне опрацювання цього питання з американськими спеціалістами з Каліфорнії, які готові будуть надати нам своє бачення вирішення розвитку водопостачання у Миколаєві, а потім ще й допомогти надсучасним обладнанням», - повідомила Ганна Замазєєва.

На зустрічі з депутатами Миколаївської обласної ради представники Ukrainian American House обговорили потреби громад і можливість допомоги їм з боку фахівців Ukrainian American House.

«Найбільшу увагу приділили запуску економічного пілотного проекту у різних галузях - аграрній, IT, малого та середнього бізнесу тощо. З понеділка починаємо працювати в цьому напрямку з нашими громадами, які отримають професійні консультації від фахівців Ukrainian American House», - зазначила Ганна Замазєєва.

Також під час зустрічі Ukrainian American House передали 50 касок для військових до військкомату одного з р-ну Миколаєва.

«Дякуємо Ukrainian American House за розуміння та підтримку та сподіваємося на подальшу допомогу!», - акцентувала Ганна Замазєєва.

Червень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку