Волонтери гуманітарного штабу Миколаївщини отримали подяку від керівництва облвійськомата.
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/1654030810629681da1c9e9-300x300.jpg)
Голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва повідомила, що Гуманітарний штаб Миколаївщини (БФ «Світлі справи») отримав подяку від обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, якому допомагає з самих перших днів повномаштабної агресії з боку росії.
«Дякую керівнику обласного центру комплектування, полковнику, Олександру Збрищаку за таку оцінку внеску волонтерів нашого штабу у обороноздатність регіону. Це надихає і підкреслює – те, що ми робимо – важливо!», - зазначила Ганна Замазєєва.
Також очільниця облради на зустрічі обговорила з полковником Олександром Збрищаком основні потреби з якими гуманітарний штаб зможе сьогодні допомогти центру комплектування.
«Вдячна керівнику облвійськомата за поміркований підхід до принципів мобілізаційних заходів, з урахуванням необхідності стабільної роботи ключових галузей економіки регіону і країни. Зокрема, мова йде про аграрну, логістичну та галузі, що забезпечують життєдіяльність регіону. Зі свого боку запропонувала розглянути можливість такого ж підходу ще до ряду напрямків, серед яких і ІТ-галузь, які в короткій перспективі можуть дати значний економічний ефект для області», - зазначила Ганна Замазєєва.
Голова облради ознайомила керівника обласного центру комплектування з одним з проектів по створенню IT-хабу на Миколаївщині, який дозволить залучити та сконцентрувати професійних спеціалістів, у тому числі й з окупованих територій та дасть імпульс розвитку економічних процесів в регіоні.
«Економічний фронт – не менш важливий! Віримо в ЗСУ і працюємо на нашу перемогу!», - акцентувала Ганна Замазєєва.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович