54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 

08.05.2022

Цього року Дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії росії проти України.

24 лютого 2022 року рашисти – фашисти XXI століття, реалізували свій лозунг останніх років «можем повторить». О четвертій ранку, наслідуючи гітлера, вони вдарили ракетами по мирним містам нашої країни… Вже третій місяць гинуть найкращі сини та доньки України. Зруйновані сотні міст та сіл... 

Українці, як і увесь цивілізований світ, пам’ятають звірства нацистів і подвиг тих, хто його переміг 77 років тому. 

Кожного разу, покладаючи квіти до меморіалів Другої світової війни ми говорили: «Ніколи знову!». А сьогодні, боронимо весь світ від тих, хто наслідує фашистів і чинить такі ж звірства, як і вони. 

Для рашистських окупантів немає нічого святого - вони зганьбили пам’ять про своїх пращурів, які в XX столітті боролися з гітлерівськими нацистами. 

Пам‘ятаємо історію, безмежно дякуємо та низько вклоняємося нашим ветеранам, що перемогли нацизм у Другій світовій війні. Вічна пам’ять усім загиблим у тій війні…

Сьогодні ж ми підтримуємо і віримо в наших військових, які стали на боротьбу з сучасним фашизмом та захищають СВОБОДУ й НЕЗАЛЕЖНІСТЬ не тільки України, а й усього світу!

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку