54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: Працюємо на відбудову нашої міцної держави!

28.04.2022

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва на запрошення Офісу Президента України, представила Миколаївську область на першому «воєнному» засіданні Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

«Перш за все хочу подякувати Президенту та представникам європейської спільноти, які підтримують громади в умовах воєнного стану», - зазначила Ганна Замазєєва.

По порядку денному обговорили:

Стан підготовки до відновлення України.  

За дорученням Президента вже розпочато відбудову усього, що зруйновано рашистами. Реалізація цього масштабного відбудування можлива за співпраці з європейськими партнерами та міжнародними організаціями. 

Попередня оцінка втрат України - 600 млрд дол. США. Зруйновано або пошкоджено близько 32 млн м кв житлової площі, 1,5 тис. освітніх об’єктів, 350 об’єктів медичної сфери, знищені сотні підприємств, 2.5 тис. км доріг і 300 мостів.

Окреслили кроки та завдання на майбутнє відновлення України за усіма потребами безпеки для комфортного європейського життя.

Миколаївщині обіцяв свою допомогу уряд Данії.  Також  допомогу нашій державі нададуть - Велика Британія, Японія, Італія тощо.

Забезпечення тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб в регіонах України. 

Усе місцеве самоврядування країни зараз працює як один злагоджений механізм надаючи допомогу внутрішньо переміщеним особам з окупованих територій та громадянам, які залишились без житла. 

На сьогодні загальна потреба в житлі для переселенців - близько 600 тис. квартир, з них майже 7 тис. на Миколаївщині. 

На першому етапі уряд розглядає будівництво та облаштування модульних містечок для коротко- та довгострокового розміщення ВПО, викуп квартир тощо. 

Стан взаємодії правоохоронних органів та місцевого самоврядування.

Стан, положення та завдання, які виконують сили Територіальної оборони. Проблемні питання та упорядкування діяльності добровольчих формувань територіальних громад. 

«Регіони отримують значну підтримку, як від центральної влади, так і від міжнародних партнерів. 

Працюємо на перемогу та покроково на відновлення і відбудову нашої міцної держави! Разом ми сила! Слава Україні!», - акцентувала Ганна Замазєєва. 

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку