54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: Працюємо на відбудову нашої міцної держави!

28.04.2022

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва на запрошення Офісу Президента України, представила Миколаївську область на першому «воєнному» засіданні Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

«Перш за все хочу подякувати Президенту та представникам європейської спільноти, які підтримують громади в умовах воєнного стану», - зазначила Ганна Замазєєва.

По порядку денному обговорили:

Стан підготовки до відновлення України.  

За дорученням Президента вже розпочато відбудову усього, що зруйновано рашистами. Реалізація цього масштабного відбудування можлива за співпраці з європейськими партнерами та міжнародними організаціями. 

Попередня оцінка втрат України - 600 млрд дол. США. Зруйновано або пошкоджено близько 32 млн м кв житлової площі, 1,5 тис. освітніх об’єктів, 350 об’єктів медичної сфери, знищені сотні підприємств, 2.5 тис. км доріг і 300 мостів.

Окреслили кроки та завдання на майбутнє відновлення України за усіма потребами безпеки для комфортного європейського життя.

Миколаївщині обіцяв свою допомогу уряд Данії.  Також  допомогу нашій державі нададуть - Велика Британія, Японія, Італія тощо.

Забезпечення тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб в регіонах України. 

Усе місцеве самоврядування країни зараз працює як один злагоджений механізм надаючи допомогу внутрішньо переміщеним особам з окупованих територій та громадянам, які залишились без житла. 

На сьогодні загальна потреба в житлі для переселенців - близько 600 тис. квартир, з них майже 7 тис. на Миколаївщині. 

На першому етапі уряд розглядає будівництво та облаштування модульних містечок для коротко- та довгострокового розміщення ВПО, викуп квартир тощо. 

Стан взаємодії правоохоронних органів та місцевого самоврядування.

Стан, положення та завдання, які виконують сили Територіальної оборони. Проблемні питання та упорядкування діяльності добровольчих формувань територіальних громад. 

«Регіони отримують значну підтримку, як від центральної влади, так і від міжнародних партнерів. 

Працюємо на перемогу та покроково на відновлення і відбудову нашої міцної держави! Разом ми сила! Слава Україні!», - акцентувала Ганна Замазєєва. 

Події

20.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури - о 10.00;

- з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики - о 14.00

21.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації - о 10.00;

з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації - об 11.00

- з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності - о 13.00

24.06.2024 року відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань аграрної політики, землекористування, розвитку села та продовольчої безпеки - о 10.20;

_________________________

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку