54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва відвідала евакуйованих з Миколаївщини діточок

15.04.2022

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва відвідала евакуйованих діточок з КНП «Миколаївський обласний Будинок дитини».

«Коли нашим маленьким миколаївцям та їх вихователям, які через війну були евакуйовані у більш безпечні регіони на захід України, потрібна підтримка, ми просто не в праві залишатися осторонь!», - зазначила Ганна Замазєєва на своїй сторінці у Фейсбук. 

Ситуація  у Миколаєві досі залишається напруженою і сьогоднішні обстріли міста, які здійснили окупанти, тому яскраве підтвердження. 

«Розуміючи емоційну втому від того, що відбувається і як складно переживати все це далеко від рідного дому, ні хвилини не вагалася й одразу вирішила, що знайду можливість провідати колектив і маленьких янголяток з нашого Дитячого будинку. Знаю наскільки важлива моральна підтримка, коли ти навіть просто побачишся і поспілкуєшся з земляками», - зазначила Ганна Замазєєва.

Чернівецьке «Місто Добра», яке прихистило діточок з КНП«Миколаївський обласний Будинок дитини»  забезпечили ідеальні умови для малюків. 

«Все продумано до дрібниць – їдальні, ігрові кімнати, медпункт, мобільний стоматологічний кабінет. Правда спортивну залу довелося перевлаштувати у бомбосховище, адже сигнали «повітряної тривоги» лунають і на Буковині. Але, найголовніше – команда, яка віддає себе нашим діточкам. Команда, з багатьох регіонів – наші вихователі, шеф-кухар з Маріуполя (вирвалася з окупації) і навіть волонтери з США, які спеціально приїхали, щоб віддати усю свою любов українським діточкам, що страждають від дій одного схибленого диктатора», - повідомила Ганна Замазєєва. 

Приділивши увагу діткам голова Миколаївської обласної ради поспілкувалася й з вихователями щодо проблемних питань. 

Домовилися про конкретну допомогу, яку на себе може взяти Гуманітарний штаб Миколаївщини (БФ «Світлі справи»), а також обговорили організаційні моменти по залученню додаткових спеціалістів з Миколаївщини. 

«Коли занурюєшся у цю шалену дитячу енергетику то забуваєш про усе ганебне, що принесли на нашу землю окупанти. Дивлячись у дитячі оченятка розумієш - ми обов’язково переможемо! Заради їх спокою, заради їх майбутнього!», - акцентувала Ганна Замазєєва.

 

 

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку