54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва відвідала евакуйованих з Миколаївщини діточок

15.04.2022

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва відвідала евакуйованих діточок з КНП «Миколаївський обласний Будинок дитини».

«Коли нашим маленьким миколаївцям та їх вихователям, які через війну були евакуйовані у більш безпечні регіони на захід України, потрібна підтримка, ми просто не в праві залишатися осторонь!», - зазначила Ганна Замазєєва на своїй сторінці у Фейсбук. 

Ситуація  у Миколаєві досі залишається напруженою і сьогоднішні обстріли міста, які здійснили окупанти, тому яскраве підтвердження. 

«Розуміючи емоційну втому від того, що відбувається і як складно переживати все це далеко від рідного дому, ні хвилини не вагалася й одразу вирішила, що знайду можливість провідати колектив і маленьких янголяток з нашого Дитячого будинку. Знаю наскільки важлива моральна підтримка, коли ти навіть просто побачишся і поспілкуєшся з земляками», - зазначила Ганна Замазєєва.

Чернівецьке «Місто Добра», яке прихистило діточок з КНП«Миколаївський обласний Будинок дитини»  забезпечили ідеальні умови для малюків. 

«Все продумано до дрібниць – їдальні, ігрові кімнати, медпункт, мобільний стоматологічний кабінет. Правда спортивну залу довелося перевлаштувати у бомбосховище, адже сигнали «повітряної тривоги» лунають і на Буковині. Але, найголовніше – команда, яка віддає себе нашим діточкам. Команда, з багатьох регіонів – наші вихователі, шеф-кухар з Маріуполя (вирвалася з окупації) і навіть волонтери з США, які спеціально приїхали, щоб віддати усю свою любов українським діточкам, що страждають від дій одного схибленого диктатора», - повідомила Ганна Замазєєва. 

Приділивши увагу діткам голова Миколаївської обласної ради поспілкувалася й з вихователями щодо проблемних питань. 

Домовилися про конкретну допомогу, яку на себе може взяти Гуманітарний штаб Миколаївщини (БФ «Світлі справи»), а також обговорили організаційні моменти по залученню додаткових спеціалістів з Миколаївщини. 

«Коли занурюєшся у цю шалену дитячу енергетику то забуваєш про усе ганебне, що принесли на нашу землю окупанти. Дивлячись у дитячі оченятка розумієш - ми обов’язково переможемо! Заради їх спокою, заради їх майбутнього!», - акцентувала Ганна Замазєєва.

 

 

Події

20.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури - о 10.00;

- з питань захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, антикорупційної та регуляторної політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, комунікативної політики - о 14.00

21.06.2024 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради з розгляду питань, внесених на ХХІІ позачергову сесію обласної ради:

- з питань екології, охорони довкілля, раціонального природокористування, туризму та рекреації - о 10.00;

з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації - об 11.00

- з питань науки і освіти, інновацій, молоді, сім’ї і спорту, культури та духовності - о 13.00

_________________________

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку