54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: відновлюємо економіку регіону

13.04.2022

Голова Миколаївської обласної ради провела нараду з аграріями області

«Виконуємо завдання Президента України Володимира Зеленського – напрацьовуємо кроки по відновленню економіки регіону», - акцентувала Ганна Замазєєва. 

Голова облради зазначила, що Миколаївщина – аграрний та логістичний хаб країни. Але російське повномасштабне вторгнення значно вдарило по усім ланцюгам сільгоспвиробників і влада просто не маємє права залишатися осторонь.

На нараді окреслили конкретні шляхи та механізми виходу з ситуації:

  • Пропозиції щодо держгарантій по каналах збуту та логістиці з урахуванням зупинки морських перевезень
  • Пропозиції по зберіганню урожаю та переробці сільгосппродукції, які гуртуються на принципах забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану
  • Пропозиції умов забезпечення аграріїв паливо-мастильними матеріалами
  • Пропозиції щодо інструментів держ-фін гарантій для аграріїв 

«Всі напрацювання вже систематизовані апаратом Миколаївської обласної ради та найближчим часом будуть направлені до КМУ та інших профільних установ», - зазначила Ганна Замазєєва.

На нараді також вирішили ряд нагальних для аграріїв питань стосовно сільгосптехніки, які «зависли» після введення воєнного стану. «Щиро дякую керівництву ТОВ «Техноторг» і особисто Ігорю Калюжному за сприяння», - наголосила Ганна Замазєєва. 

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва повідомила, що сформовані пропозиції щодо підтримки аграрної галузі. Зокрема, щодо ліквідації акцизу на паливо для аграріїв (який направляють на ремонт доріг), яким вони заправляють комбайни і трактори, адже вони працюють в полях і ніяким чином не руйнують дороги.

«Переконана, наші напрацювання будуть підтримані на усіх рівнях, адже в їх розробці приймали участь не тільки аграрії, а й народні депутати Максим Дирдін, депутати Миколаївської обласної ради Віталій Порхун та Ігор Савченко представники районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування», - зазначила Ганна Замазєєва.

Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку