В Миколаєві вшанували пам’ять загиблих героїв до 78 річниці визволення міста від фашистських загарбників
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/16484682856241a13d86797-300x300.jpg)
Сьогодні, 28 березня, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва вшанувала пам’ять загиблих героїв, які 78 років тому визволили Миколаїв від фашистських загарбників.
Про це Ганна Замазєєва повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці.
Голова облради разом з керівництвом Миколаївської ОВА у річницю з дня визволення Миколаєва від окупантів поклала квіти до Меморіального комплексу на честь 68-ми десантників.
Герої, захисники - десант Костянтина Ольшанського 78 років тому очистили наше місто від фашистських загарбників відбив 18 атак супротивника, вивівши з ладу понад 700 гітлерівців, кілька танків і гармат...
«У сучасності з’явилися нові окупанти… у 2014 році «руській мир» вже посягав на нашу незалежність. І саме біля меморіалу Героям Десантникам проросійські активісти розбили наметове містечко пропагандуючи «русский мир». Спроба не вдалася. Сьогодні росіяни хочуть знищити нашу державу, жорстоко стираючи з землі наші міста - Харків, Маріуполь, Чернігів, Київ …. Але їм ніколи не вдасться стерти з наших ДНК любов до своєї держави, до нашої України», - наголосила Ганна Замазєєва.
Як і 78 років тому, відстоюючи свободу та незалежність, ми захистимо нашу землю від окупантів!
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович