54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: підсумки 42-ї сесії Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи у Страсбурзі

27.03.2022

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва підбила підсумки того, що відбувалося під час 42-ї сесії Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи у Страсбурзі.

Про це Повідомила голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва на своїй сторінці у Фейсбуці.

Ганна Замазєєва підкреслила основні моменти того, що відбувалося під час сесії Конгресу:

- шалений тиск з боку країни-агресора і її пропагандистської машини на наших європейських друзів 

- цілодобова робота української делегації, як на офіційних майданчиках РЄ, так і в кулуарах по донесенню позиції про війну в Україні і усі жахи, які принесла росія на нашу землю

беззаперечна підтримка України та засудження агресії росії

«В деякі моменти, демонструючи фото і відео (практично в режимі он-лайн) того, що творять окупанти у наших містах і селах, нашій делегації було дуже складно стримувати емоції… Мабуть, це також зіграло свою роль у здобутті кінцевого результату – одноголосної підтримки Конгресом нашої Декларації», - зазначила Ганна Замазєєва.

Органи місцевого самоврядування європейських країн чітко розуміють усі виклики з якими через війну стикнулися українці і готові підставити плече. Підставити плече не тільки тим, хто був вимушений переїхати закордон, а й нашим громадам які сьогодні потребують підтримки гуманітарного напрямку. Відповідні комунікаційні майданчики і механізми під егідою РЄ вже створені і починають працювати – про що детально розповім згодом.

«Наші дипломати у Раді Європи, на чолі з Борисом Тарасюком, мега круті! Радію, що мала честь долучитися до такого важливого напрямку нашої боротьби за Україну», наголосила Ганна Замазєєва.

Аби бути у курсі останніх новин долучайтесь до Телеграм-каналу голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої: https://t.me/mykolaivskaoblrada 

Події

ХХI позачергова сесія Миколаївської обласної ради

 

Травень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку