54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: весь світ сьогодні об’єднався заради миру в Україні 

24.03.2022

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва на робочій зустрічі  із заступником голови Конгресу та головою Палати місцевих влад Берндом Фьорінгером обговорили допомогу українським громадам.

Про це Ганна Замазєєва повідомила на своїй особистій сторінці у Фейсбуці.

«Щоденно працюємо та вимагаємо від світової спільноти чіткої позиції та дієвої допомоги Українському народу», - наголосила Ганна Замазєєва.

Рашисти тероризують та знищують українські міста, не дають працювати гуманітарним коридорам та безпринципно займаються мародерством! 

Для недопущення гуманітарної кризи в Україні Конгресом створено спеціальну ПЛАТФОРМУ «поєднання» європейських міст

www.cities4cities.eu

Платформа працює як пряма комунікація між європейськими партнерами та українськими громадами для вирішення гуманітарних питань. 

Необхідно лише зареєструватися та подати заяву вказавши, яку допомогу вони можуть надати, а платформа автоматично поєднає їх для взаємодії з представниками українського місцевого самоврядування. 

Також, через 10 днів запрацює платформа для координації допомоги українським біженцям де кожен, БЕЗКОШТОВНО, знайде житло, транспорт та волонтерів, які зможуть допомогти!

«Велика подяка нашому Послу в Раді Європи Тарасюку Борису Івановичу за безцінну допомогу. Конгрес підтримує Україну та допомагає нашому народу та громадам», - зазначила Ганна Замазєєва.

Аби бути у курсі останніх новин долучайтесь до Телеграм-каналу голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої: https://t.me/mykolaivskaoblrada

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку