54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: Рада Європи одноголосно підтримала Декларацію подій, які сьогодні відбуваються в Україні 

23.03.2022

Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи ОДНОГОЛОСНО підтримав представлену українською делегацією Декларацію стосовно подій, які сьогодні відбуваються в Україні! 

Про це повідомила голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва на своїй особистій сторінці у Фейсбуці.

Ще декілька днів тому, делегати ряду країн сумнівалися, чи правильніше сказати, під тиском росії і її пропаганди «опасались» підтримувати запропоновану українською делегацією Декларацію. 

«Вчора, після потужних виступів Міністра розвитку громад та територій України, міських голів Києва та Миколаєва і інших членів нашої делегації ситуація змінилася. Більше 60-ти виступів від делегацій різних країн на тему війни в Україні з чіткими словами підтримки нашої держави. Найбільш вражаючі промови від французів, італійців, шведів, швейцарців і наших близьких друзів з Литви», - наголосила Ганна Замазєєва.

Результат: 109 присутніх делегатів - 109 підтримали Україну, засудивши воєнну агресію росії!

Декларація містить основні важливі заклики та ідеї :

  • засуджує воєнну агресію росії, як порушення міжнародного права і міжнародного гуманітарного права.
  • закликає до припинення війни, до виведення російських військ, припинення порушень будь-яких прав людини та до негайного забезпечення гуманітарних коридорів.
  • шкодує про загибель людей, страждання дітей, руйнування українських міст та висловлює непохитну підтримку Україні і її народу.
  • підтверджує відданість територіальній цілісності і суверенітету України.
  • підкреслює віру в цінності Ради Європи стосовно того, що демократія, багаторівневе управління і права людини сильніші за війну.
  • закликає всі місцеві та регіональні влади і спільноти в Європі та за її межами залишатися єдиними і рішучими у своїй солідарності з Україною та підтримці українського народу і української влади.
  • засуджує незаконну анексію Криму та визнання росією Донецької і Луганської областей України як самостійних республік, а також засуджує спроби створення аналогічної незаконної республіки у Херсонській області України. 
  • закликає до негайного звільнення викрадених   представників міської влади.

Це означає, що європейська спільнота повністю підтримує український народ та наші прагнення до миру та незалежності», - зазначила Ганна Замазєєва.

Аби бути у курсі останніх новин долучайтесь до Телеграм-каналу голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої: https://t.me/mykolaivskaoblrada

Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку