54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

*22 червня 2019 року о 09.00 год. в рамках проведення в Миколаївській області заходів до Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні, запрошуються мешканці міста Миколаєва, депутати обласної ради взяти участь у покладанні квітів до меморіального комплексу на честь героїв-десантників загону К.Ф.Ольшанського

"Наші двері завжди відкриті для перспективної молоді",- заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов та депутат Миколаївської обласної ради Анатолій Катрич зустрілись з молодими науковцями – вихованцями Малої Академії Наук

31.05.2018

31-го травня заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов та депутат Миколаївської обласної ради Анатолій Катрич зустрілись з молодими науковцями – вихованцями Малої Академії Наук, учнями загальноосвітніх шкіл Миколаєва.

         Лінчановський Станіслав, Благиня Андрій, Марія Кружкова, Олександр Гетманцев, Артем Приходько, Юрій Гроно та Юшенко Ілля в команду об’єдналися півтора місяці тому. Тоді вони були учасниками конкурсу -захисту робіт МАН України. Молоді миколаївці більше дізнались один про одного, власних наукових вподобаннях. Саме тоді народилася ідея триматися разом.

         "Ви робите потрібну справу. Ви присвячуєте себе, своє життя розвиткові науки України. Відповідно Ви присвячуєте себе служінню країні. І це сама головна позиція. Амбіційним завданням є втримання Вас разом. А ми допомагатимемо команді. Ми, як представники обласної ради, депутатського корпусу поміркуємо яким чином надавати Вам шефську підтримку і допомогу. Потрібно вибудувати зручну комунікацію. Ми готові разом з Вами трудитися. Вам допомагати. Двері Миколаївської обласної ради для Вас відкриті",- зазначив під час спілкування з молодими науковцями депутат Миколаївської обласної ради  Анатолій Катрич.

         Колегу підтримав заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов. На його глибоке переконання запорукою успіху розвитку цієї групи є власне приміщення.

         "Ми подумаємо як вирішити це питання. Ймовірно в одному з наших комунальних закладів знайдеться вільна кімната, або приміщення.  Воно Вам потрібне, щоб збиратися, обмірковувати будь-які рішення та винаходи",- підкреслив Андрій Кротов. Заступник голови обласної ради пообіцяв молодим людям посприяти у співробітництві з технічними вищими навчальними закладами, бібліотеками обласної комунальної власності.

         Молоді люди поділились з Андрієм Кротовим та  Анатолієм Катричем деталями своїх розробок і перспективами.

         "Депутатський корпус Миколаївської обласної ради нам простягнув руку допомоги. Нам це дуже приємно. Чого ми чекаємо? Ми очікуємо різнобічної підтримки. Підтримки у нашій реалізації, як науковців. Щоб ми могли розмістити свої напрацювання у компетентних виданнях. Потрібна ресурсна підтримка для продовження досліджень. Нам дуже важливо мати однодумців в особі представників органу місцевого самоврядування області",- поділились хлопці.  

Події

20 червня о 18.00

звітний концерт "зразкового" ансамблю сучасного танцю «Пасадена» в Обласному палаці культури.

Оголошення Читати всі
2019-06-19
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ В АДМІНІСТРАТИВНІЙ СПРАВІ

Миколаївським окружним адміністративним судом відкрито провадження у справі № 400/1695/19 про визнання протиправним та нечинним рішення Миколаївської обласної ради від 16.05.2019 № 22 "Про внесення змін до обласного бюджету Миколаївської області на 2019 рік".

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Червень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку