54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва з робочим візитом побувала у Березанській громаді

23.02.2022

Учора, 22 лютого, голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва відвідала сесію Березанської селищної ради, поспілкувалася з місцевими депутатами та жителями громади про актуальні виклики сьогодення.

Територіальна оборона.

На сесію селищної ради було винесене питання про виділення коштів на масштабування батальйонів територіальної оборони та виконання ними обов'язків. Питання важливе та актуальне.

“Сьогодні, як ніколи, нам необхідно підтримати тероборону та об'єднатися для захисту інтересів нашої держави, наших дітей і наших домівок”, - наголосила Ганна Замазєєва.

Дороги.

Питання досить проблемне, жителі селиш скаржаться на поганий стан доріг.

“Люди скаржаться на поганий стан доріг, особливо у селах Краснопілля, Прогресівка та Лимани. Тож, я взяла це питання під власний контроль. Будемо розбиратися”, - зазначила голова облради.

"УкрПошта".

Проблема надання поштових послуг населенню турбує не одну громаду Миколаївщини. Через реформу "УкрПошта" закрила свої стаціонарні відділення.

Зараз листоноші приносять пошту, але не виконують свою роботу належним чином. Через це газети або комунальні платежі жителям громади не доставляються вчасно. Відповідно користувачі перестають передплачувати місцеву періодику. А це зменшує тираж газет або, взагалі, провокує їх подальше зникнення.

“Це важке питання, бо стосується не тільки Березанської громади. У планах провести круглий стіл з представниками "УкрПошти", головами територіальних громад та редакторів газет”, - акцентувала Ганна Замазєєва.

"Автобус для громад".

Проект програми був розроблений Миколаївською обласною радою та підтриманий на 9-й сесії облради за ініціативи голови Миколаївської ради Ганни Замазєєвої. Ідею підтримують жителі обласних громад, тому на найближчій сесії будемо вирішувати питання виділення коштів для закупки автобусів.

Крім того, Ганна Замазєєва постійно працює у складі робочої групи, куди входять народні депутати, над внесенням змін до Податкового кодексу України щодо зарахування податку на доходи за місцем фактичного здійснення діяльності. Такі зміни допоможуть громадам наповнювати свої бюджети справедливим і чесним шляхом.

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку