54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

"Велике Будівництво" на Очкаківщині!

10.02.2022

Вчора, 9 лютого, за участю народного депутата Олександра Пасічного та депутата обласної ради Евгенія Ігнатенка,  в Очакові представили об'єкти "Великого Будівництва".

Реконструкція стадіону "Артанія". Стадіон, вважають,  одним з головних об'єктів, які впливають на туристичний та спортивний розвиток Очакова. Проведення змагань забезпечить постійний потік туристів-вболівальників. Тому вперше за 30 років стадіон буде оновлено.

На 20 мільйонів державних коштів вже зроблено:

 - нове покриття для футбольного поля, на якому планується провести тестовий матч;

- дренажна система, щоб не накопичувалась волога;

- основа під бігові доріжки;

 - фундамент для трибун.

Також, планується:

- реконструкція основного спортивного корпусу;

- встановлення табло;

- реконструкція готелю для спортсменів;

-появв бігових доріжок;

- трибуна.

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського жителі Очакова зможуть користуватися повністю оновленим стадіоном та запрошувати до участі у змаганнях  спортсменів з усієї країни.

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №3 "Сонечко". Наразі там триває капітальний ремонт.  Працівники підрядної організації вже провели повний демонтаж підлоги, стін та стелі, проводяться оздоблювальні роботи у внутрішніх приміщеннях садочку.

Крім того, відремонтовано:

- систему опалення;

- інженерні мережі;

- пожежну сигналізацію;

Буде проведена реконструкція басейну для дітей.

Завдяки державній програмі «Велике Будівництво» діти зможуть  гратися на безпечному дитячому майданчику, займатися в теплих кабінетах та відпочивати на комфортних ліжках. 

КНП "Очаківська багатопрофільна лікарня". На кошти з державного бюджету медичний заклад отримав нову кисневу станцію.  Вона зможе за хвилину виробляти 200 літрів кисню для лікування «ковідних» пацієнтів та тих, хто потребує кисневої підтримки.

«Спочатку лікарня не була внесена до переліку об’єктів «Великого Будівництва», та коли з державного бюджету виділились кошти,  голова обласної ради - Ганна Володимирівна сприяла внесенню лікарні у список. Порадившись з  виконуючим обов'язки головного лікаря у онкологічному диспансері Миколаївської облради – Максимом Безносенко, головним лікарем КНП "Очаківська багатопрофільна лікарня" -  Ольгою Степановою, було прийняте рішення про придбання кисневої станції»,-  підкреслив депутат обласної ради Євгеній Ігнатенко.

За словами головного лікаря Очаківської лікарні, раніше 2 рази на день до медичного закладу привозили 50 кисневих балонів. Але одного такого балону вистачало на 10 хвилин. У свою чергу, ця станція зекономить час та фінанси на доставку, транспортування та безперервну подачу кисню.

Також,  кожен рік Національна служба здоров'я України розширює критерії для якісної та ефективнішої медичної допомоги. Сьогодні цифрові ренгенівські апарати є обовязковою умовою. Крім цього, "Очаківська багатопрофільна лікарня" вже отримала та встановила новий ренген-апарат в одному із кабінетів.

Серед його переваг:

-відсутність хімічно-небезпечних речовин;

- покращення якості рентгенівського знімку;

- виявлення патологій на ранніх стадіях захворювання.

Сучасний цифровий ренген-апарат зробить роботу медперсонала швидкою та безпечною, а пацієнти отримають комфортне та швидке медичне обслуговування.

Крім того, Очаківська громада має і власні досягнення. Наприклад, Очаківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, був необхідний капітальний ремонт. Тому органи місцевого самоврядування виділили бюджетні кошти і за 2 місяці відремонтували весь 2 поверх навчального закладу.

Кошти були витрачені на :

- сходи;

- стіни;

- підлогу;

- двері;

- оновлення стелі.

Директор школи додала, що в планах купити та встановити інтерактивні дошки, а також оснастити кабінети сучасними цифровими технологіями.  Такі зміни підуть лише на користь учням, а вчителі зможуть ефективніше виконувати свою роботу.

Липень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку