54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Ганна Замазєєва: візит до Доманівської громади

07.02.2022

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва відвідала з робочим візитом Доманівську громаду.

Про це Ганна Замазєєва повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Першим об’єктом відвідання став ліцей «Успіх». Це гордість громади, адже в ньому планується проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції.

Також, ліцей має амбітні навчальні плани:

  • надати змогу учням 10 та 11 класів отримати профільну освіту на базі ліцею, в якості додаткової послуги;
  • педагоги ліцею розробляють нові методики для навчання дітей.

Ганна Замазєєва планує незабаром зібрати круглий стіл та обговорити ідею, щодо можливості отримання профільної освіти на базі школи.

«Планую зібрати круглий стіл з головою Доманівської селищної ради - Віктором Власюком та депутатом облради і головою освітньої комісії - Євгеном Горбуровим щодо обговорення ідеї отримання профільної освіти на базі школи»,- повідомила Ганна Замазєєва.

Крім того, навчальний заклад потребує вирішення проблеми систем пожежного спостереження.

«Також там є проблема протипожежної безпеки. Наразі, виготовлено проект для швидкого запровадження пожежного спостереження на території навчального закладу»,- наголосила голова облради.

Наступним закладом, який відвідала голова облради стала дитяча юнацька спортивна школа. На жаль, її учні кожен день ризикують приходячи на тренування. Наразі, спортивний зал знаходиться в аварійному стані. Ганна Замазєєва взяла питання під особистий контроль, та вирішити дане питання.

«Проблему взяла під свій особистий контроль. Буду аналізувати ситуацію та шукати шляхи вирішення. Вважаю, що призери міжнародних та всеукраїнських змагань повинні тренуватися в комфортних умовах»,- зазначила Ганна Замазєєва.

У Доманівській громаді є ще одна гордість. Це, сільськогосподарський кооператив учасників АТО «Оберіг-Агро». Його створили колишні учасники бойових дій на Донбасі. Назва дуже символічна, адже ці люди боронили нашу землю, а зараз працюють на ній.

Кооператив має свої технологічні здобутки:

  • 4 теплиці;
  • Екологічно чиста продукція;
  • Виготовлення паливних брикетів;
  • Поставки продукцїї у місцеві школи, дитсадки, лікарні.

У кооперативі є проблеми з водопостачанням, яка зараз буде вирішуватись. Адже самостійне будування свердловини занадто складне завдання для маленького господарства.

Крім того, у Доманівській громаді нещодавно розпочав роботу дитячий будинок сімейного типу і вже прийняв двох діточок - Сашка та Настю.

Ганна Володимирівна розповіла, що кожна дитина має все необхідне для комфортного життя, а головне – любов та турботу своєї «нової сім’ї».

«Дім, у якому мешкає сім'я, було придбано на кошти державного бюджету. Кожна дитина має власну простору кімнату з іграшками та книжками. Іван та Надія Сабадош виховують дітей у злагоді, затишку та любові»,- розповіла Ганна Замазєєва.

Після спілкування з сім'єю, голова облради запросила діток у санаторій «Південий» після його відкриття.

Липень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку