54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

"Ми йдемо шляхом відновлення школи",- на засіданні постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту розглянули питання реконструкції Новобузької ЗОШ №1.

30.05.2018

За ініціативою голови обласної ради Вікторії Москаленко до порядку денного засідання було включено питання "Про звернення Новобузької райдержадміністрації та районної ради щодо відновлення роботи Новобузької загальноосвітньої школи I-IIIступенів № 1.

Нагадаємо, що обвал частини приміщення закладу стався  3-го липня 2017. За результатами  обстеження та оцінки технічного стану будівлі, здійсненого ТОВ " Проект-Комплект Строй", визначено причини руйнування та відпрацьовано рекомендації щодо подальшої роботи приміщення. Згодом, 28 листопада 2017 року, Новобузька районна рада прийняла рішення "Про подальше використання аварійної будівлі Новобузької ЗОШ №1". Згідно з вищевказаним документом було передбачено виготовлення проекту демонтажу зруйнованої частини будівлі. та власне його реалізацію. На даний час виготовлено проектно-кошторисну документацію капітального ремонту з підсиленням основи та стін фундаментів будівлі. Оскільки у Новому Бузі має місце проблема з розміщенням учнів в інших закладах, представники громади стоять на позиції відновлення закладу. У першу чергу класів початкової ланки, спортивної зали і їдальні.

         " По Новобузькій школі . Хочу сказати, що сьогодні я була ініціатором внесення даного питання до порядку денного засідання комісії. Цю проблему ми повинні систематично розглядати і повертатися до неї. Щоб її не замовчували і не забували. Це підтвердили і депутати, і представники громади.

По-друге, сьогодні є експертне рішення і велика сума на реконструкцію школи. З іншого боку  необхідно  відпрацювати спільний алгоритм дій. Аби знати, як діяти у разі повторення, або виникнення аналогічної ситуації. Ця школа введена в експлуатацію у 70 роках. Але по області більшість загальноосвітніх установ такого віку. Я взагалі вважаю, що нам необхідна обласна програма укріплення всіх закладів освіти. Має бути один підрядник, щоб можна було і кошти зекономити, і привести будівлю до належного стану.

         Зараз ми чекаємо рішення. Потім на бюджетній комісії будемо розглядати питання фінансування. Друга альтернатива, яку сьогодні не підтримали представники Нового Бугу- це розформування дітей по інших закладах районного центру. Ми розуміємо, що вона знаходиться у самісінькому центрі. Тому питання буде розглядатися. Ми йдемо шляхом відновлення школи",- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, коментуючи розгляд питання на засіданні комісії.

         Членами постійної комісії прийнято рекомендації у яких міститься чітка позиція депутатського корпусу обласної ради та її керівництва стосовно відновлення будівлі закладу з метою її повноцінного функціонування.  

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Травень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22
23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку