54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

"Ми йдемо шляхом відновлення школи",- на засіданні постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту розглянули питання реконструкції Новобузької ЗОШ №1.

30.05.2018

За ініціативою голови обласної ради Вікторії Москаленко до порядку денного засідання було включено питання "Про звернення Новобузької райдержадміністрації та районної ради щодо відновлення роботи Новобузької загальноосвітньої школи I-IIIступенів № 1.

Нагадаємо, що обвал частини приміщення закладу стався  3-го липня 2017. За результатами  обстеження та оцінки технічного стану будівлі, здійсненого ТОВ " Проект-Комплект Строй", визначено причини руйнування та відпрацьовано рекомендації щодо подальшої роботи приміщення. Згодом, 28 листопада 2017 року, Новобузька районна рада прийняла рішення "Про подальше використання аварійної будівлі Новобузької ЗОШ №1". Згідно з вищевказаним документом було передбачено виготовлення проекту демонтажу зруйнованої частини будівлі. та власне його реалізацію. На даний час виготовлено проектно-кошторисну документацію капітального ремонту з підсиленням основи та стін фундаментів будівлі. Оскільки у Новому Бузі має місце проблема з розміщенням учнів в інших закладах, представники громади стоять на позиції відновлення закладу. У першу чергу класів початкової ланки, спортивної зали і їдальні.

         " По Новобузькій школі . Хочу сказати, що сьогодні я була ініціатором внесення даного питання до порядку денного засідання комісії. Цю проблему ми повинні систематично розглядати і повертатися до неї. Щоб її не замовчували і не забували. Це підтвердили і депутати, і представники громади.

По-друге, сьогодні є експертне рішення і велика сума на реконструкцію школи. З іншого боку  необхідно  відпрацювати спільний алгоритм дій. Аби знати, як діяти у разі повторення, або виникнення аналогічної ситуації. Ця школа введена в експлуатацію у 70 роках. Але по області більшість загальноосвітніх установ такого віку. Я взагалі вважаю, що нам необхідна обласна програма укріплення всіх закладів освіти. Має бути один підрядник, щоб можна було і кошти зекономити, і привести будівлю до належного стану.

         Зараз ми чекаємо рішення. Потім на бюджетній комісії будемо розглядати питання фінансування. Друга альтернатива, яку сьогодні не підтримали представники Нового Бугу- це розформування дітей по інших закладах районного центру. Ми розуміємо, що вона знаходиться у самісінькому центрі. Тому питання буде розглядатися. Ми йдемо шляхом відновлення школи",- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, коментуючи розгляд питання на засіданні комісії.

         Членами постійної комісії прийнято рекомендації у яких міститься чітка позиція депутатського корпусу обласної ради та її керівництва стосовно відновлення будівлі закладу з метою її повноцінного функціонування.  

Видео
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку